Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki nem üveg es hanem friss...

Aki nem üveg es hanem friss gyümülcsöt ad a babájának az milyen gyümölcsöket hogyan ad, keveri valamivel vagy magában? Most hogy jön a tél nem lessz tul nagy választék az nem baj? 13honapos a babám!

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
én simán nyersen adtam a hámozott almát, adhatsz áfonyát is egyben, banánt is kis darabokban ha már van legalább egy foga, hagy erősítse az ínyét, könnyebben is fognak kibújni, nekünk nem rágóka volt mindig a gyerek szájában, vagy cumi, hanem alma vagy répa...
2009. okt. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én fagyasztottam le neki gyümiket. Imádja a körtét, szilvát és az almát. Úgy fagyasztottam le neki, hogy megfőztem a gyümölcsöt, a főzővízbe raktam 3-4 db szegfűszeget, összetörtem villával és kis műanyag pohárkákban lefagyasztottam neki.Imádja.
2009. okt. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

13 hósnak már bármit adhatsz. Én mindent a kezébe adok, elrágcsálja, élvezi. Megpucolom, kimagozom, ha kell lehéjazom és eheti.

Téltől én is félek, csak alma , naracs és banán van, almát imádja, narancsot nem ette meg eddig, a banán meg fogja.

Én veszek majd néha üveges bébigyümit, és kap azt is majd.

2009. okt. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Banán,alma, egy darabig körte is lesz. A barackokat sem kell kihagynod,ha nem fagyasztottál le, mert pl intersparban lehet félbevágott fagyasztott őszibarackot venni, teljesen jó. Én teszek bele vagy sinlacot vagy főzök tápiból tejberizst egy kis fahéjjal és azzal keverve adom,vagy babapiskótával. Csak gyümit nem eszik sajna,nehezen fogadja el a darabos ételt,almagerezd megevésről még csak álmodozok, szóval uzsira eszi valamivel töményitve a gyümölcsöket.
2009. okt. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én mindenbe teszek babapiskótát. Banán barack piskóta, banán narancs, banán mandarin, nagy szemű szőlő most coraban sparban 250/kg félbe harapon magokat kiszedem héját lehúzom és eszi a lányom. Körte piskóta. Almát meggyel megfőzöl villával össze nyomod, levét megihatja.

Eper bébikajának a felét 1 reszelt almával összekeverem.

2009. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!