Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen májat vegyek a babámnak...

Milyen májat vegyek a babámnak és hogyan adjam neki?

Figyelt kérdés

Sertés, csirke, pulyka? Ti mi adtatok a babátoknak? Főzve vagy párolva? Magában főztétek vagy zöldséggel együtt és külön pürésítettétek?


Köszi előre is a válaszokat!



2013. aug. 27. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Mire májat ehet a gyerkőc ehet hagymát is.Én pörköltnek szoktam megcsinálni a csirkemájat. Kifejezetten fiatal állat mája kell. Erre felhívta a védőnő a figyelmemet.Bár én őszinte leszek,ha csirkemájat veszek,feltételezem,hogy nem öreg...

Én főztem hozzá hasábkurmplit.Összetörtem neki villával,kis szafttal,meg 1 csirkemájjal. Ma pont ez volt a családunk ebédje.

Egyébként még a húslevesből szoktam neki adni.De akkor mindenféle zöldséggel,amit belefőzök a levesbe,és egy kis husit is adok hozzá.Olyankor ebédre és uzsonnára is azt kap,mert sok lesz belőle, de szeretném,ha mindenből enne.

Kisfiam 10 hónapos.

2013. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy megdinszteltem kis fokhagymás olajon, aztán egy kis vízzel felöntöttem, még főztem egy kicsit, aztán mikor kihült, akkor összeturmixoltam, és jégkockatartóban lefagyasztottam.

Csirke vagy plykamájat vettem hozzá. Egy kis majorannát és pici sót is tettem hozzá.

2013. aug. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!