Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pontosan ha megérint...

Milyen pontosan ha megérint az anyai ösztön? Mikor jön? Mi van ha én már úgy érzem hogy már megvan pedig terhes vagyok még csak.

Figyelt kérdés
lecsaprág és huhhhhhhh,vagy hogy?
2009. okt. 31. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát szerintem az csak akkor jön amikor már megvan a babád,sőt akkor amikor már összeszoktatok kicsit.Amikor már tudod,hogy milyen reakciójából mi következik.Amikor érzed amit ő érez.Én belenézek a kisfiam szemébe és pontosan tudom,mit akar.Tudom a szeméből mikor lesz beteg stb.Én így gondolom.Amit a terhesség alatt érzel az a kötődés,szeretet,kíváncsiság de nem ösztön szerintem.

2009. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem ezt így magától nem fogod tudni. én akkor jöttem rá, mikor pár hetes kisfiamnál reggel a férjem megkérdezte, h hogyan ébredek fel arra, mikor elkezd nyöszörögni h éhes(nem várom meg h sírjon, épp csak kiad pár hangot és már ott is vagyok), mert a férjem alszik egész éjszaka. erre azt feleltem, h mert én vagyok az anyukája :)

Arra is fel fogsz ébredni, ha épp csak pozíciót vált a kiságyban.

2009. nov. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!