Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van ennek értelme? Anyai...

Van ennek értelme? Anyai ösztön, másnál is volt így?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és kisbabára vágyok.Tudom,mostanában ez nem "módi" ... Egyetemre járok még van 1 évem vissza.Párom is nagyon szeretne kisbabát,de sajnos "még" fiatalok vagyunk...Párom dolgozik,én gyakornoki álláson vagyok bankban az iskola mellett.Egyre jobban szeretnék...elkezdődött bennem egy ilyen anyai ösztön,másnál is volt így?Pedig sajnos még nincs meg a babához az a bizonyos biztos háttér:(
2011. márc. 30. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mióta az eszemet tudom gyereket akarok. Sajnos még az 5 éves kapcsolatom is tönkre ment a gyerek utáni vágyam miatt!Párom is szeretett volna, de ő még várt volna vele. Aztán szakítottunk, de 6 hónap múlva újra összejöttünk és eltelt jó néhány hónap. Jelenleg a jövő hónapban lesz 1 éves a kisfiam! :D Szóval kitartás!!!!!Fel a fejjel előbb utóbb Neked is lesz. Tudom ez így sovány vigasz, de tudom miről beszélsz Én is átéltem minden hideget ezzel kapcsolatban!
2011. márc. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy nem vagyok akkor egyedül:) Gratulálok a picihez:)
2011. márc. 30. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!