Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hiszti vagy valamilyen fájdalo...

Hiszti vagy valamilyen fájdalom? 1 éves.

Figyelt kérdés
Mostanában 360 fokos fordulatot vett a babám. Eddig is nyafogós volt, de mostanában kimondottan hisztis! Tegnap éjjel 11-hajnal 1 -ig üvöltött, sikoltozott, elöször azt hittem a fogzás miatt, bekentük, fájdalomcsillapitót adtam, de nem akart abba maradni. Semmi nem volt jó neki, nálam is pár percig volt csak el. Ma napközben megint semmi baja, ezért gondolom, hogy nem betegség van a háttérben.Szerintetek mi ez? Nagyon fárasztó.
2009. okt. 31. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kezd félni amikor egyedül van, szeparációs szorongása lehet. Éjjel jobb ha hagyod sírni mert minden este kiharcolja majd hogy vedd magadhoz és nem fogsz se te se ő aludni.
2009. okt. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nAppal legyen mégtöbb program és kicsit kevesebb alvás, mert ha álmos, nem fog éjjel játszani. Enni is eszik,ha éjjel felkel? Az is lehet gond,hogy éhes, ezért ébred.
2009. okt. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel azt írtad, hogy nálad is csak pár percig volt el, nem nagyon hiszem, hogy szeparációs szorongás. Kislányom is ezt csinálja 3 napja, de ő a délutáni alvásnál. Úgy érzem a foga miatt, de nálunk sem foggél, sem fájdalomcsillapító nem hat. Az is jó tanács, hogy napközben ne hagyd sokat aludni, mert éjjel nem lesz fáradt. De szerintem fogzás. Ha 3 nap múlva is ezt csinálja, akkor talán más. Próbáld meg az összes felvetett problémát "elemezni", vizsgálni, és rá fogsz érezni mi lehet.
2009. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitségeteket! Mindhárom lehetőség eszembe jutott, remélem hamarosan jobb lesz. Nappal is már csak 1x hagyom aludni ebéd után, akkor 2 órát alszik. ( 12-14ig kb.) Gondoltam, hogyha még pár napig ilyen lesz, csütörtökön leviszem az egészséges rendelésre a doktornőhőz. Homeopátiás szerekről is hallottam...nem tudom, még nem próbáltuk csak a Viburcol kúpot. Nem igazán vált be.
2009. nov. 2. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!