Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kezeljem az egy éves...

Hogyan kezeljem az egy éves lányom hisztijét?

Figyelt kérdés

Második baba,de lassan kifog rajtam :(

Olyan hisztit le tud csapni, hogy valami hihetetlen. Ha elveszek tőle valamit,mert épp nem neki való, vagy elhozom a vizes fűből, visít, "taknya-nyála" egyben van(bocs a kifejezésért,de ez így van :( ) lefekszik a földre. A nagy közel 3 évesen sem hisztizik ilyen módon :(


2013. aug. 29. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a nagy lányomnál aki most lesz 3 az vált be, hogy leguggoltam hozzá és elmondtam neki, hogy ha megnyugszik és utána elmondja mit szeretne akkor megbeszélhetjük, hogy lehet e. Ha igen akkor megoldjuk, hogy megkapja azt amit szeretne ha nem akkor elmondom neki, miért nem lehet. Akkor meg is vártam, hogy abba hagyja a sírást. Ez egy hosszú türelem játék volt idén év elején. Ha itthon van akkor nem foglalkozom vele és elmondom neki, hogy anya a hisztivel nem foglakozik. Ezt igaz az utcán is mondom illetve nevén nevezem az érzést amit érezhet. Csalódottság düh stb.
2013. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok mint te. Eleinte próbáltam mással elterelni a figyelmét, de ez csak a hisztik számát növelte. Nekem a védőnő azt javasolta, hogy ha elkezd hisztizni, ne foglalkozzak vele - hagyjam ott. Nálunk ez bevált, amint ellépek tőle és messzebb megyek, azonnal abbamarad a hiszti.
2013. aug. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 intrepid ***** válasza:
Bármit is csinálsz, de ne lássa, hogy kihozott a sodrodból.
2013. aug. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!