Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22 éves anyuka vagyok. A...

22 éves anyuka vagyok. A párom külföldön dolgozik.2 hónaponta jár haza 1-2 napra. Nagyon ki vagyok készülve. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Félek, hogy a babának is ártok vele. Annyira stresszes vagyok, magányos és depressziós. Teljesen tanácstalan vagyok.
2013. aug. 29. 19:08
 1/10 Jégtánc ***** válasza:
100%
Járjatok el sokat otthonról,barátnőzz,ismerkedj.Ne hagyd hogy eluralkodjon a rossz érzés rajtad.Lesz ez még így sem:))
2013. aug. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk is ez a helyzet, de az én párom havonta jár haza. Tudom mennyire nehéz. 3 éves lányunk van, ahogy egyre nagyobb lesz egyre jobban hiányzik neki az apja. Nyugodj meg, mert a stressz nem tesz jót a babának.
2013. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mozduljatok ki. Keress a neten nagy játszótereket (pl. máltais játszóterek, főleg a 3. kerületben, ha nem vagy Budapesti akkor a környéken keress játszóteret)

- baba-mama klubok

- baba mama torna

- nagymama, szomszéd, barátnő vigyázhatna a picire addig te kimozdulhatnál

- játszóházak

- keress programokat

- kérdezd meg a védőnőt tud e ajánlani valami kikapcsolódást, esetleg tud e olyan kismamáról aki hasonló helyzetben van mint te "barátnőt keres"

2013. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
miert nem koltoztok ki oda ti is?
2013. aug. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mert állandóan máshol dolgozik, ahol munka van oda megy... mi meg nem követhetjük a kicsivel :(


Köszi az eddigi válaszokat!

2013. aug. 29. 19:36
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Idővel megszokod, belejössz ebbe az életformába.

Én 7 hónapja élek távol a férjemtől, eddig kétszer láttuk csak.

Az eleje borzasztó, de aztán napról-napra jobb.

2013. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Hát el kéne gondolkodni a párodnak azon, hogy ha minden külföldön akar dolgozni keressen egy "nem utazó" állás, hogy utána tudjatok költözni!

Én is hasonló cipőben járok. És szerény meglátásom szerint ez hosszú távon nem működik. A pénz nagyon csábító az tény és való, de erre hosszú távon rámehet az ember kapcsolat. És a gyerek is rettentően fogja hiányolni az apukáját. Szintén tapasztalatból... sajnos

2013. aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem emiatt lett vége egy kapcsolatomnak,hogy kinn dolgozott és ritkán láttam.És ráadásul a baba sem jött össze.De utólag,hogy a mostani párommal nehezen,de megélünk és itt a pici,azt mondom örülök,hogy nem jött össze a baba az exemmel,mert már úgy vélekedek,apa kell a gyerekemnek és nem sok pénz.Nekem többet ér,hogy itt az apja,mint hogy mindent meg tudjak neki venni.Le kell foglalni magad,mert ez így rosszabb lesz csak.De egyet értek azzal,aki azt írja,keressen kinn akkor fix munkát,mert ez igy nem különösebben kapcsolat/házasság,ha nem is látod a másikat.Neked küldi a pénzt,te meg neveled a gyereket magadba és kb ennyi.
2013. aug. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát igen. Az anyagi biztonság meg van, de kapcsolat nincs. A babának csak anyukája van. Próbáltam beszélni a párommal, de állandóan ott kötünk ki, hogy csak értünk teszi... Pedig dehogy, ellenünk.
2013. aug. 30. 15:11
 10/10 anonim válasza:

A pénz vonzó - csak az embernek el dönteni, hogy jól élnek és ezzel mindent kockára tesznek - vagy együtt éltek!

Én még mindig a költözést javasolnám! Az nem mondom, hogy olyan jól fogtok élni, mint itthon, de ha csak egy fizetésből éltek is szerintem simán meg lehet élni! Költözz Te is abba városba/faluba ahol Ő dolgozik.... persze hő is szeretné, mert ha ő ellene van és még is külföldön akar dolgozni megette a fene az egészet.


Én férjem is azt mondta, hogy értünk dolgozik, hogy nekünk jobb legyen. Ennek ellenére most felmondott, mert tudja hogy nagyon hiányzik nekünk, és mi is neki. Most van annyi pénzünk, hogy a telet simán kihúzzuk anyagi gondok nélkül, jövő tavasszal meg szerintem újra vissza fog menni. De legalább addig is itthon lesz velünk - aztán meg Ő is azt mondta költözünk vele.

Az baj, ahogy másik is írták ha ezen rágódsz a magány csak egyre rosszabb lesz - én pont ezért mentem vissza dolgozni mikor a lányom betöltötte a 2 évet

2013. aug. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!