Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka akinek a...

Van olyan anyuka akinek a férje külföldön dolgozik? A férjem két hetente jár haza egy hétre, nagyon nehezen bírom, egyedül vagyok a pici babánkkal. Ti hogy vagytok ezzel? Van más is hasonló cipőben? Meg fogja ismerni a pici?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
szia,az én párom havonta,másfél havonta jár haza csak,és megismeri a gyerek,sokat melegetem neki,és van egy fénykép,amit minden este megpuszilunk.Mostanában már magától kéri hogy megpusziljja.
2010. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ahogy nagyobb lesz, könnyebb lesz, addig kitartás. eleinte nem érdekelte, hha megjött az apja, mostmár rajong érte:) és minden nap kérdezgeti, h hol van apa?
2010. ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát én csak saját bőrömön tapasztaltam ezt. Mert az apám 18 évig külföldön dolgozott. Ennél ritkábban láttuk, és megismertem :o) Nagyon apás voltam, ezért szenvedtem is a hiánya miatt, sajnos később el is váltak a szüleim... Biztos vagyok benne, hogy nem csak emiatt, de ez mindenképpen nehezítő tényező volt. Ha tehetitek, a lehető legrövidebb ideig éljetek így.

Amíg pici a baba, nem tudtok kiköltözni hozzá?

2010. ápr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi minden este skype-on beszélünk és látjuk egymást is persze. A 8 hónapos Babánk az elején megijedt ettől de mára már megszokta és félórákat is gügyög vele a monitoron keresztül. Nagyon édeske, az apukája meg boldog hogy láthatja.
2010. ápr. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
merre laksz? én is "egyedül" vagyok, kisegíthetnénk egymást :)
2010. ápr. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia.mi is külföldön élünk,csak nekem meg a kicsinek haza kellett jöjjünk pár hétre.már egy hónapja nem láttuk apát,és még 1hónapig nem is fogjuk.de a kamerába szoktak beszélni,és teljesen fel ismeri.nevetgél negi,puszit küld,stb...

(Zsoka)

2010. ápr. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az én párom külföldön melózik és 4-6 hetente jön haza egy hétvégére. Nagyon hiányzik nekünk, de kell a pénz. Sajnálom, hogy nem láthatja mindennap a gyerekeket :( Azért elég gyakran beszélünk szerencsére. Nálunk mindkét gyerkőc ebbe született.... Kitartást.
2010. ápr. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia.Az én párom Németországban dolgozik és van hogy 2 hónap után jön csak haza.Ráadásul én két gyerekkel maradok egyedül.A nagyobbik 5 éves a kicsi pedig 3 hónapos.Eleinte rossz csak de aztán hozzá lehet szokni.Ne aggódj mindig meg fogja ismerni az apukája hangját.Az internet csodákra képes.webkamera,msn,stb..Ja és van hogy csak 3-4 napot van csak itthon.Nekem nagyon nehéz 2 gyerekkel de sajnos kell a pénz.Kitartás.Sokat számít ha a család többi tagja sürübben van nálatok mert akkor nem érzed magad nagyon egyedül.
2010. ápr. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Én is ilyen korú gyermekekkel vagyok egyedül...
2010. ápr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

10 hónapos a lányom. Épp csak.

A párom most kapott ajánlatot egy nagyon jól (sőt kifejezetten jól) fizető külföldi munkára. 1 év...2 havonta tudna hétvégére hazajönni. Hááát a pénz az nagyon kéne...

Teljesen kétségbe esett, mert imádja a babát, és nem akar minket egyedül hagyni. Vele nem tudunk menni, arab ország.

Fogalmam sincs, hogy mit csináljunk :(

2010. ápr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!