Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes kislányom keze meleg....

4 hetes kislányom keze meleg. Láza lehet, vagy csak melege van? A lázmérő nem mutat lázat,36.1-et mutat. Digitális, füllázmérő.

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyire megbízható ez a lázmérő, de kicsit félek. Hasfájós és ezért sokat sír, nyugtalan, de most beparáztam, mert eddig nem volt meleg a kézfeje.


Már csak hagyományos higanyos hőmérő van, de azzal hogy és hol mérjem meg Neki?


Mikortól számít láznak a babáknál?


2009. okt. 31. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam keze is meleg néha, de nincs láza. Ő is 4 hetes. Lázat nem a kezénél kell nézni, hanem hmloknál, tarkónál. Valószínű, hogy csak melege lehet. Ha láza lenne nyűgös lenne, egész nap csitíthatatlanul sírna, ami éles sikítás lenne, nem szokványos sírás.

Nyugi! Ne görcsölj ennyire.

Én a fenekében mérem a lázát digitálissal és hagyományossal is.

2009. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szokott néha egyet egyet sikítnai, pár napja, mert csikar a hasa. Ilyenkor össze is húzza magát és látom hogy erölködik a kakival ami mostanában nem nagyon jön. Anyatejes. De akkor ez lehet hogy láz. Lehet digitálissal popóban is meg fogom mérni csak majd levonok belőle fél fokot.

Első baba, nagyon féltem, és nagyon szeretem. :S

2009. okt. 31. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy most megköveznek érte, de ha adnál kicsi kamillateát a babádnak, az segítené az emésztését és jobban jönne a kaki. Mi is küzdöttünk vele 2 hétig, napi 1dl-t kap, és azóta semmi gond se a kakival, se a büfivel.

A kamilla nagyon jó a babapocaknak, csak 1 hónap után szünetet kell tartani, nehogy megszokja a pocija.

Ha láza lenne folyamatosan sikítana és nem tudna pihenni. Nézd meg a kis tarkóját, nem izzad-e, ha igen, akkor melege van.


első

2009. okt. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nincs gyermekem, csak a digitális lázmérőhöz szeretnék hozzászólni. Én is vettem, hogy milyen jó, meg minden. Rajta van, hogy lehet mérni szájban, hónaljban meg végbélben. Én szájban szoktam. Most beteg vagyok és a párom mondta, hogy tök meleg a fejem. Megmértem a lázam, hát 36,1 volt. Mondta, hogy ez nem létezik. Betettem hónaljba és majdnem 38 volt. Úgyhogy inkább veszek egy "hagyományost" az ér is valamit.
2009. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyományosat már nem kapsz boltban, mivel májustól megszüntették egy UNIO-s szabály miatt, mivel higanyt tartalmaz, ami mérgező.
2009. okt. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megmértem neki végbélben is, 37.2 volt, de abból le kell vonni fél fokot. Én is jobb szeretem a hagyományost, csak a lányom nagyon izgága.


Köszi a válaszokat.

2009. nov. 1. 04:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!