Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát adjak éjszakár...

Milyen pelenkát adjak éjszakára 11 hónapos fiamra? Még éjjel 2-3-szor eszik.

Figyelt kérdés
Olyan anyukák válaszát várom elsősorban,akiknek éjjel eszik ilyen korú babája.Kifolyik a pisi.Már nem tudom,hogy milyen pelust vegyek.Pampers(active baby),huggies és mostanában a tescos lila is elázik.Tegnap vettem rossmann babydream pelust:hát katasztrófa volt,tiszta pisi lett a pizsije.Tanácsokat,ötleteket várok.Köszönöm
2009. nov. 1. 07:35
 1/8 anonim ***** válasza:
DM babylove., mi a dobozosat használjuk.
2009. nov. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi is a Babylove-ot használjuk éjszakára. Az én kisfiam is 11 hónapos és átlagban 2x eszik éjszaka. Nekem eddig csak egyszer folyt ki a pisi.

A Liberoból összesen egy csomagot vettem, de abból legalább 4x-5x kifolyt, pedig akkor még kicsi volt a baba.

2009. nov. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Sajnálom,hogy nem a DM-est vettem először,hanem a rossmannost.
2009. nov. 1. 09:59
 4/8 anonim válasza:
Nálunk a libero vált be ,bár 1x volt hogy kipisilt de váltottam egyel nagyobb méretre és onnantól nem volt gond.
2009. nov. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha lehet,inkább evések előtt tedd tisztába! Bár nem írtad, hogy éjjel nem cserélsz pelust, de általában akkor folyik ki a pisi, ha ritkán van pelus csere.


Nekünk a DMes Babylove és a Libero vált be. Valamint, ha van a közeletekben Lidl, akkor a Toujours pelus is szuper. És a Schleckerben kapható Babysmile is. Ez olyasmi, mint a DMes pelus. Az Aldiban kapható pelenka sem rossz, bár azt nappal használtuk.


Egy picit szorosabban add rá a pelust, mert akkor is kifolyik, ha lazább!


Mekkora a súlya a babádnak?



Mert nálunk az volt a baj régebben, hogy a súlya és a magassága valahogy nem passzolt össze:) A magassága miatt mindig a nagyobb pelust kellett venni, különben az ülep rész nagyon alacsony lett volna. Viszont a súly, ill. derékbőség miatt a kisebb is jó lenne, mert nagyon vékony baba.De ezt megoldom úgy,hogy a tépőzárakat nagyon egymásra ragasztom.

Mosz 19 hónapos, és már maxi méretet hord.A magassága miatt. De a derékbőségre elég lenne neki még a Midi méret... Ezt csak leírtam, hátha nálatok is van valami ilyen "bibi".

2009. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Libero.
2009. nov. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egész éjszaka ivott a gyerekem, csak a Pennys bírta a pisit!
2009. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%

Már bocs, de én leszoktatnám az éjjeli evésről, főleg ha nem csak egyszer eszik. Egy ekkora baba már bőven végig tud aludni evés-ivás nélkül 12 órát, csak megszokásból kel fel.

Amúgy lehet kapni pelenkabetétet, azt bármely pelushoz használhatod.

2009. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!