Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Babylove pelus db-ja mennyib...

A Babylove pelus db-ja mennyibe kerül? És melyik pelushoz hasonlít? Libero fajta vagy olyan keményebb fehér Tescos szerű? Gumis? : )

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak tapasztalatot szeretnék írni róla, nálunk sokszor kipisilt belőle, pedig ugyanúgy adtam rá, mint a többit. Lehet, hogy nem bír annyit, éjjel nagyon morcosan cseréltem lepedőt, pizsamát.
2013. aug. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Ezt használjuk fél éve (9 hónapos a babám), és még egyszer sem folyt ki belőle semmi.

Egyébként szerintem Libero keménységű, és gumis a dereka.

Még a 3-as midi (4-9 kg) méretet használjuk, 4599 Ft 100 db. Nemsokára váltunk eggyel nagyobbra, a 4-es szintén 4599 Ft, de csak 84 db van benne. Mindig kuponokkal veszem, 15-25 %-kal olcsóbban, így nagyon jó árban van.

2013. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár nekünk Babydream volt,annak akciósan 47ft db-ja a 4es méretnek.Liberohoz én nem tudnám hasonlítani,mert nekünk az nem vált be.A fehér tescoshoz hasonlító pelust még nem láttam,csak kb az auchanos olyan,semmi más márka.
2013. aug. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kórházban azt használták, mire kikerültünk tiszta kiütés volt a baba popója.

Tényleg ilyen drága? Mi Pampers-t használunk, s kb ilyen árban, néha olcsóbban jövünk ki (40-45Ft/db), mert lessük az akciókat. A minőség mindent megér szerintem amúgy.

2013. szept. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!