Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelus jobb Libero vagy...

Melyik pelus jobb Libero vagy a DM-es babylove?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
MI ugyan csak Liberot használunk, de azzal nagyon meg vagyunk elégedve.
2011. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én próbáltam mindkettőt, de a dm-es jóval olcsóbb, amúgy meg ugyanazt tudják :) Úgyhogy én babylove-ot használok kizárólag, kb 10 hónapja, egy éve.

16 hónapos fiam van

2011. febr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a Libero vált be, a Babylove pelenkából kifolyt a kaki.
2011. febr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1 éves már a babám és születésétől fogva Liberot használunk. Szerintem a Libero a legjobb!
2011. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő bevált. Most a tescos zöld pelust próbáljuk. Nem rossz, de a babylove jobb.
2011. febr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

MI is kipróbáltuk, sőt többet is.


Libero: gumis körbe, kibírja az éjszakát, téli napokon sétálni a legjobb, mert vastag( IMÁDOM)


DM: merev, szorította a lábát, hátul kifolyt (Alig vártam, hogy elfogyjon)


Pampers: vékony, nincs derékgumírozása,hátul kifolyik a kaki, kényelmes, sokat tud benne mozogni, (nyáron tökéletes, nem fülled be)


Huggies: Ugyanolyan mint a Pampers csak kevesebbet bír


Szóval amíg naponta többször kakilt hígat addig a Libero volt a nyerő (hozzátáplálásig), utána nappal Pampers este Libero! Most majdnem 10 hónapos, de eddig nem volt gond, hogy váltogatjuk!


Kíváncsi lennék a Happy, Tesco-s pelusokra is!

2011. febr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Liberot nem de Babylove ot hasznaltunk es minden kifolyt belole.Mi Pampers osek vagyunk:)
2011. febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kaptunk Libero-t és Dm-est is ajándékba, utóbbit alig vártam, hogy elfogyjon. Semmit sem ér. Én is a Pampers-t kedvelem a legjobban, de utána egyértelműen a Libero következik.
2011. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, akkor veszek is liberót akciósan a dm-ben :)
2011. febr. 20. 19:32
 10/12 anonim ***** válasza:
mindkettő nagyon jó,de a libero jobb abban,hogy gumis a dereka.ezért én liberot használok.akciós a dm-ben?
2011. febr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!