Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-9 honapos babával milyen a...

8-9 honapos babával milyen a programotok? Miket játszotok vele és mennyit?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:
8,5 hónapos a lányom, reggel 7kor kel, reggeli tápszer, játszik egy kicsit, mászik utánam, én addíg takarítok kaját csinálok. 10óra felé kap megint enni,joghurt,túró, gyümölcs, kukoricadara. Utána alszik kb fél11-fél1ig. 1órakor ebéd, főzelék, utána játék együtt, kukucs, itt a labda-hol a labda, mutogatós...hol a baba...és akkor megmutatja, pá-pá és apa,baba szavak gyakorlása, mászás töménytelen mennyiségben, aztán ha belefér akkor séta, ha túl álmos akkor alszik megint, kb fél4,4- 5-fél6ig. Utána uzsona, tejpép,gyümölcs, attól függ mi vol a reggeli és ha lehet még sétálunk egyet. Van amikor délelőtt is megyünk, időtől függ. Este 8kor fürdés és vacsi, szintén tápszer, majd alvás. Uzsi után általában már apa hazaér, így együtt játszunk. Formabedobót is használunk már, néha sikerül beletalálni, de szerintem az még nem tudatos. Szeret felállni és lépegetni, persze segítséggel ami néha én, néha pedig a bútorok.. Szoktunk hancúrozni is a nagyágyon,habtapin, szeret hintázni is, van cicánk, azt is kergeti nagyon. Imádja. Mindíg más hogy mennyit játszunk és mit, attól függ milyen a kedve, mikor mennyire igényli, mert van amikor inkább magában tesz-vesz.
2009. nov. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!