Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első szülinapra mit kapott...

Első szülinapra mit kapott kisfiatok?

Figyelt kérdés
Október végén lesz 1 éves. Tudom, odébb van még, de jó lenne ötleteket gyűjteni. Mit vettetek , mi az ami feleslegesnek bizonyult, mi jött be? Az én kisfiam örökmozgó, állandóan úton van, msot tanult meg menni, imád rombolni, kalapálni..
2013. aug. 31. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk rengeteg játékunk volt, főleg h Karácsony után pár héttel van a szülinapja. Karácsonyra játékokat kapott, szülinapra pedig ruhákat, mivel azokra volt a legnagyobb szükség. A mostani szülinapra viszont biztos h a ruhák mellé / helyett játékokat is kell venni, mert azokat jobban fogja már dìjazni.

Egyébként jó ötlet lehet egy kismotor is (műanyag), a fiam imádja. Esetleg a Fisher P.-nak vannak babáknak valò autòi. Nekünk olyan van, h ha erősebb zajt "hall" az autó, elindul zenélve. A fiam egyik kedvence ez. Ami mèg nàlunk a favorit, FP kisvonat.

Hirtelen ennyi jutott eszembe :)

2013. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A rombolásról jut eszembe a fa épìtőkocka még :)
2013. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pontosan 1 hete volt a fiam 1. szülinapja. :) Tőlünk egy homokozót kapott, amit még ki sem próbált mert folyamatosan esik az eső. Az én anyukámtól kapott egy ilyet, amit imád:


[link]


A férjem anyukájától kis kalapácsot, törölközöt, fürdetőt kapott, a sógornőmtől kis furót kapott. Apukámtól pedig ruhákat.

2013. aug. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kisfiam decemberi és ilyeneket kapott szülinapjára:

[link]

[link]

A szortírozó mai napig nagy kedvenc :)

2013. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!