Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most menstruálok szülés óta...

Most menstruálok szülés óta elöször (5 honapos a kislányom). Még szopik. Lehet-e baja a tejtöl?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 08:52
 1/6 anonim válasza:
5%
5 hónapig nem volt meg???? Miért nem menntél orvoshoz? Ez nem normális.
2013. szept. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

DE, normális.


Csak tudnám, hogy mire gondolsz a kérdésben!

Mi köze a menstruációnak a tejhez?

2013. szept. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja az anyatejedtől a babádnak attól, hogy menstruálsz. Annyi, hogy megváltozhat az íze és vannak babák, akik ilyenkor kicsit nehezebben fogadják el 1-2 napig - de ez sem törvényszerű. Ha belegondolsz elég sok nőnek megjön már szülés után pár héttel és mégis szoptat, úgyhogy nyugi.
2013. szept. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne baja? Nyugodtan szoptasd, ahogy eddig. Ahogy előttem is írták, a tej íze megváltozhat picit, ezért néhány baba kicsit nyűgösebb emiatt 1-2 napig, de ezen kívül a menstruáció semmi hatással nincs a tejre.
2013. szept. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat.En is ugy tudtam,hogy csak megvaltozhat az ize.Miota menstrualok minden szopi utan kakil a babam,viszont elotte volt hogy napokig nem volt szeklete,ezert gondoltam hogy nincs-e valami osszefugges a ket dolog kozt.Eleg hulyen hangzik,de erdekes hogy pont azota valtozott meg,nem?
2013. szept. 1. 10:49
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja es az elso valaszironak.Voltam orvosnal es o mondta hogy normalis,meg van akinek meg szopik a babaja,addig nem is lesz menstruacioja.Es en valaszt szerettem volna a kerdesemre,nem kerdest kerdesre.
2013. szept. 1. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!