Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rengeteget eszik, de alig...

Rengeteget eszik, de alig hízik? Többi lent.

Figyelt kérdés
Totyogós kislányom rengeteget eszik, miért van akkor mégis, hogy alig hízik? Lemozogja rendben van, még sem vagyok elégedett a gyarapodásával! Lassan hízó babák anyukái valami tipp?
2013. szept. 3. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom nagyon lassan hízott. Valószínűleg örökölhette a géneket, mert a párom sem egy nagy darab ő is nagyon sovány. Gondolom nálatok is az elejétől fogva ilyen a lányod. Én nem aggódnék abban az esetben, ha jól érzi magát, fejlődik (értelmileg mozgásfejlődése). De ha te úgy gondolod, állhat valami a háttérben mert a családod nem vékony alkatú akkor kérj vérvételt és járjatok utána, hogy mi lehet. De természetesen is lelassúl a súlygyarapodás, ha megduplázta már a születési súlyát.
2013. szept. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lányom elején nagyon hízott.6hósan volt 8,5kiló.Most 11hós és még 10sincs...2hónap alatt most 140grammot hizott.Lemozogja...Ha vidám és van étvágya,ne aggódj.
2013. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!