Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos kisfiam 1 hónap...

11 hónapos kisfiam 1 hónap alatt nem hogy nem hízott semmit, de még fogyott is majdnem 100 grammot. Az orvos lecseszett, de mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Pár napig nem igazán akart enni,felét ette meg a szokásos mennyiségnek,de sajnos nem tudtam mit csinálni,megtömni erőszakkal nem tudom és nem is akarom,a szemfogai jönnek most,gondoltam emiatt nincs étvágya,a széklete is gyakori volt. Nagyon formás,az orvos is mondta,hogy jól néz ki,de hogy muszáj híznia,mert neki ez nem tetszik,hogy fogyott. Alig akar szopizni,este fogadja csak el,de pár korty után bealszik. Éjszaka nem kel,reggel eltolja a cicit magától,nem tudom megszoptatni. Napközben is próbáltam,kínáltam,de nem kell neki :( viszont tápszert egyáltalán nem hajlandó inni. A doktornő azt mondta vegyek 3as gyerekitalt,vagy mit,de biztos vagyok benne,hogy csak kidobott pénz lesz,mert a vizen kívül mást nem iszik. El vagyok keseredve,hogy "rossz anya" vagyok,tudom,hogy nem,de mégis ezt érzem,hiába egy kiegyensúlyozott,boldog kisfiú. Jövő hónapban megyünk 1 éves státuszra,addig muszáj "felhízlalnom" a fiamat,de mégis hogyan?
2013. szept. 4. 15:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
3870 grammal született. Az elején sokat hízott,volt,hogy másfél kilót is egy hónap alatt,de egyet minimum. Most 9710 gramm,egy hónapja 9190 volt.
2013. szept. 4. 17:51
 12/12 A kérdező kommentje:
Bocsi,9790 volt,félreírtam.
2013. szept. 4. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!