Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok hétfőn...

20 hetes terhes vagyok hétfőn voltunk ultrahangon de mivel elég előnytelenül feküdt a babám nem tudta az orvos rendesen megvizsgálni vissza hívott 1 hónap múlva kontrolra de mi most pénteken megyünk 4D-s ultrahangra is. Nem árt a babának ennyi UH?

Figyelt kérdés

2013. jún. 11. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Különböző elgondolások vannak a UH-ról, de ártani nem árt az biztos. Van akit hetente UH-nak mert muszáj (pl. engem) Van aki azt mondja, hogy úgy hallja a baba mint ha vonat mellett állna, és erre mondják , hogy ok, de akkor miért alussza végig az egészet. Szóval elvileg nem szeretik a babák, van, hogy el is húzódnak, de bajt biztosan nem okoz.
2013. jún. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elsö jól írja, de pont, hogy az UH-t CTG-t nem szabad a babának végig aludnia.

A babát zavarja az UH,CTG és ezért szokták mondani, hogy nem túl jó ha mindig nézegetik. De az hogy 1 hónapon belül 2 UH lesz az nem gond. van akinek más okok miatt akár naponta nézhetik.

2013. jún. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
különösebben nem kedvelik szerintem se, sőt, néha már nekem is kellemetlen, de szerintem ennyi nem árthat:) és sokan vannak, akiknek nagyon sűrűn kell járni, mégis egészséges babájuk születik, szerintem ha árt is, vagy nem tudjuk meg, vagy minimálisan, pl. én az hallottam, a hallásuknak nem tehet jót esetleg.
2013. jún. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. jún. 12. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!