Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Turmixgéppel v. botmixerrel...

Turmixgéppel v. botmixerrel pépesítitek a baba ételét?

Figyelt kérdés
Most kezdjük majd a hozzátáplálást és nem tudom, hogy melyiket szerezzem be.
2009. nov. 2. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel igen kicsi adagokat kell a babáknak pürésíteni, így én a botmixerre szavazok. Persze akinek turmixa már van, annak csak ezért szerintem nem érdemes külön botmixert beszereznie.
2009. nov. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a botmixert jobban szeretem,mert kis adagokat is tudok vele pépesíteni.Viszont adok egy jó tanácsot,ha akarod megfogadod ha nem nem.Minden képen jó minőségűt vásároljál.Én vettem 3 db 2-3 ezer ft-osat még a nagyobbik gyerekemnél,nem sokáig bírták a minden napi használatot.Vacak az anyguk,amíg még működtek is,okádták a rozsdás vizet mososgatás után,volt,hogya főzelékbe találtam meg az apró alkatrészét,de működött nélküle is,így csak szerencse,hogy megtaláltam.Aztán vettem egy mulinexet,igaz ez 12 ezer volt,de van hozzá 4 fej,és nagyon szupi.Azóta már a legkisebb babám is lassan eszik normál ételt,de soha semmilyen baj nem volt a botmixerrel.Szóval,szerintem az olcsó lesz végül a legdrágább.Mondjuk nekem van nagy turmixom is,de ezt nagyon kevésszer használtam a babának,csak amikor nagy adagokat mixeltem valamiből.
2009. nov. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Botmixer :)
2009. nov. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én turmixgéppel, mert én úgy főzők, h egyszerre sokat, aztán adagonként lefagyasztom..de azért van botmixerem is, csak én annyira béna vagyok a botmixerrel, h még a plafon is trutyis...de sztem bármelyik mellet döntesz is jó minőségűt vegyél..megéri
2009. nov. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi is egyszerre sokat, tehát turmixgép.
2009. nov. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én minden nap főzök a kisfiamnak, botmixerrel pépesítek.

Vettem turmixgépet is ,de az nem vált be:(!

2009. nov. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egyelőre teaszűrőn átnyomkodva. Az a fél krumpli amit megeszik még simán beleragad a botmixerbe, a turmixgépről nem is beszélve...
2009. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Botmixer! Avval kisebb és nagyobb adagokat is tudsz készíteni.
2009. nov. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!