Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hónapos babának lehet...

Hat hónapos babának lehet kubut adni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan, de azért kérdezd majd meg a védőnőt vagy a házidokit. Úgy emlékszem, én is adtam ilyesmit a gyerkőcöknek hasonló korukban.
2013. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én semmi ilyesmit nem adtam 6 hónaposomnak, sőt, még most sem kapott, pedig már 1,5 éves. Ahogy emlékszem van benne, ami nem babának való, de meg kéne nézni az összetevőket. Én 1 éves korig csak baba-gyümölcsleveket adtam a lányomnak, abban nincsenek aromák, szinezékek stb...

Nincsenek benne ilyenek?

2013. szept. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges 6 hónapos babának kubut adni. Bőven ráérsz még vele,inkább a vízhez szoktasd hozzá,mint az ilyen cukrozott levekhez. Félreértés ne essék,nem ellenzem a cukrot,mert a szervezetnek erre is szüksége van,de a kububa ízfokozó,színezék,mesterséges aromák vannak,ami egy pici babának nem kell. Inkább facsarj neki gyümölcslevet,egészségesebb és finomabb is.
2013. szept. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Felesleges. 14 hónapos fiam vízen és anyatejen kívül nem kapott még mást, persze kaján kívül :)
2013. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem.

A lányomnak is csak kb 2 évesen adtam.

2013. szept. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiam 1 éves, de még én sem adtam neki. A múlkor vettem egyet , főleg az üvegje miatt, az üdítőt én ittam meg. Majdnem rosszullettem, olyan édes, émelygős volt, még jó, hogy nem adtam oda a gyermekemnek. Egyébként ő nem is szereti az ízesített italokat, a Kecskeméti bébirostost sem issza, sem a teát, csak a vizet + a tápszert.
2013. szept. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Adhatsz de minek?Tele van minden xarral.
2013. szept. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!