Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járókát, hogy tudok eljuttatni...

Járókát, hogy tudok eljuttatni valakinek? Gondolom posta kizárva, de akkor mégis, hogy és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:

:)

Szólsz a valakinek, hogy vigye el. Vagy taxi. Vagy futárcég.. az oldalukon vannak fent csomag árak, méretekkel.

2013. szept. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a posta is elviszi, mpl futárnak hívják . vagy felhívod a gls-t. én is most szeretnék járókát venni, de senki nem hajlandó postázni... nem értem miből tart, csak egy telefon a futárszolgálatnak.
2013. szept. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már vettem járókát és postával kaptam meg :) Nem standard csomagba volt küldve. Jól össze volt ragasztva és fóliába volt csomizva simán elhozta a posta azt hiszem 1800 ft volt de valószínű azóta változott kb 1 éve volt.
2013. szept. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
most sincs több 2000-nél, vagy 1190 vagy 1990 nem emlékszem pontosan. ha nem éri el a 20 kg-ot.
2013. szept. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3-as . Fa járókát vettél? Mert nekem az van,így egy kicsit nehezebb. A postát akkor megkérdezem ,mert azt hittem csak 20 kg-ig lehet feladni valamit.
2013. szept. 5. 10:17
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok igen fa járókát vette 1mx1m-et :)
2013. szept. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 20 kg a sima postacsomagra vonatkozik, eddig is fel lehetett adni időgarantált csomagként 30 kg-ig. Most ezek már megszűntek, illetve átalakultak. Bevezették az üzleti csomagot, amit már 40 kg-ig feladhat valaki. Az időgarantálttal szemben itt súlyfüggő a díja (tehát meg kéne mérni a járókát), illetve függ attól is, hogy házhoz, postára, vagy postapontra kéred. Ezen felül még lehetnek egyéb különszolgáltatások. A posta honlapján találsz díjszabást, jobb oldalon az üzleti csomag elnevezést keresd!
2013. szept. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!