Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz, hogy a kisfiúk mindig...

Igaz, hogy a kisfiúk mindig az anyukájukra hasonlítanak leginkább? Van olyan, hogy mégis inkább az apukájuk vonásait öröklik? Kisfiús anyukák nálatok hogy van?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiam tiszta apja, még jó, hogy én szültem, így legalább tuti, hogy én vagyok az anyja :)
2013. júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs benne logika. Az én fiam egyébként rám hasonlít :)
2013. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam (elsőszülött)valóban rám hasonlít, de valójában az én apukámnak a kicsinyített kiadása :). A barátnőm kisfiam - szintén első baba - az apukája vonásait hordozza.
2013. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt mondja, hogy a 13 hónapos fiam teljesen úgy néz ki, mint én. Aztán lehet, hogy nagykorára tiszta apja lesz.
2013. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiam, tiszta papa. De annyira, hogy anyós előkereste a párom 1 éves fényképét, ahogy áll a torta mellett. Megszólalásig a fiam!! A hajszín, a göndör fürtök, a szeme, az arcvonásai. Szinte már félelmetes a hasonlóság.
2013. júl. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
6 honapos koraig ram hasonlitott. Utanna szep lassan jottek elo az apja vonasai..mostmar szegenykemnek csak a kicsit kiallo fulei hasonlitanak ram:) lanytestverem lanya meg fia egy az egyben a tesom. Mintha klonoztatta volna magat..
2013. júl. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Lányom teljesen vegyes.Szemöldöke,nézése apjáé.Szája és álla enyém.Fejformája párom édesapjáé.Arccsontja páromé.Szeme színe párom apjáé,szeme formája pedig én anyámé.

Egyik öcsém tiszta apja(anyját én nem ismertem),másik meg vegyes.Harmadik öcsém tiszta anyja,de a füle én apámé.(Első mostohatesó,másik kettő meg féltesó).Hugom is vegyes,párom szerint rám hasonlít (más az apja mint nekem)

2013. júl. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az apjára üt.
2013. júl. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Evolúciós oka van hogy az első gyerek, mindegy fiú-e vagy lány, nagyobbrészt az apára hasonlít. (Persze kivétel itt is akad) Ez régen fontos volt, hogy az apa elismerje az első utódot, és a család együtt maradjon, mert így volt biztosítva az utód túlélése. A többedik gyerekeknél ennek már nem volt akkora jelentősége.
2013. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Első születésekor apukája volt- később egyre inkább én- egyre inkább magamat látom benne.

A másdoik fiunk inkább én... 3éves már és még mindig.

A 3.fiunk egy igazi kakukktojás- nem tudjuk kire ütött- ha nem látom hogy belőlem jön ki szülés közben (bocs a kifejezésért), és nem kapja meg ott mellettem a karszalagot-akkor másnap a kórházban tutira reklamáltam volna, hogy rossz babát kaptam, és azt hittem volna, hogy elcserélték... :) Persze, ha sokáig mondják mások, akkor talán hasonlít az apukájára, de ez inkább csak bele van magyarázva. :)) Egyébként imádjuk -tesóival együtt- egy tünemény. :)))))))

2013. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!