Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hós babának milyen teát...

1 hós babának milyen teát adjak, hogy ha nehezen viseli a 3óránkénti etetés közti időket? ( nem édesköményt)

Figyelt kérdés
2008. júl. 2. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem probáld meg a kamillateát, jót tesz a pocinak és kicsit nyugtat is ebbe a nagy melegbe. Adhatsz neki forraltvizet v. babavizet is ha csak szomjas és ha elfogadja csak ne eröltesd. De az is lehet, hogy sok neki a 3 óra. Az én fiam 2 hós és van, hogy óránként szopik, mert nem fogad el mást csak a tejcsit. Ha szopik a babád szerintem inkább gyakrabban tedd cicire, a tejcsi jobb neki mint a tea vagy a víz. Ha csak szomjas akkor keveset fog csak szopizni ha éhes is akkor többet. Jó babázást, remélem tudtam segíteni.
2008. júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Nekem a lányom 1 hónaposan volt,hogy óránként szopizott.Ne itasd,hanem szoptasd öt.Lehet,hogy nem tud eleget kiszopizni,ezért nem bírja 3 órát.De az nem is baj.Majd idövel beáll magától.

5 hónapos kislány anyukája.

2008. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig én is addig szoptattam, amikor csak kért, de leszúrtak érte, mert túletettem és ettől bukott sokat.
2008. júl. 2. 12:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki szúrt le? Nem értem, hogy lehet egy babát túletetni. Ha nem kell neki a tejcsi úgyse fog szopizni. A kisfiam 2 hónapos és bukik nekem azt mondta a doktornőm, hogy mivel mohón eszik attól bukik és, hogy próbáljam gyakran böfiztetni evés közbe és h ne fektessem vízszintesbe evés után egyből. A fiam kész szopizógép állandóan cicin lenne mégsincs túletetve, a 3 órát meg esetleg éjjel tartja be.
2008. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előző választ az első válaszoló írta elfelejtettem hozzátenni.
2008. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez agyrém! Hogy lehet egy 1 hónapos babát túletetni??? Bizonyított tény, hogy az anyatej sokkal hamarabb megemésztődik, mint pl. a tápszer, ezért kell néha sűrűbben szoptatni. Akár másfél, 2 óránként, főleg akkor, ha meleg van és szomjas. Mellesleg egy 1 hónapos babának arra van szüksége, hogy akkor kapjon enni, amikor éhes. Ha túlenné magát, akkor sokkal tovább bírná, és nem kellene teáztatni sem. Bukni meg azért bukik, mert túl mohón szopik, vagy a tejleadó reflex túl erős, és közben sok levegőt nyel.Ezért érdemes szopi közben is megbüfiztetni. Az én babám már több mint 6 hónapos, és még mindig néha kijön belőle egy kis tej a büfivel együtt. Szerintem ne erőltesd ezt a tea dolgot...

Boldog babázást!

2008. júl. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!