Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek bírni fogja a...

Szerintetek bírni fogja a lányom, hogy egész nap távol leszek tőle?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok levelezőn.Muszáj elkezdenem ezt az évet,mert az az előző tanévet halasztottam.10 hónapos lesz,mikor először kell mennem konzultációra,egész nap lesznek órák, hajnali 4-től kb.este 10-ig nem leszek vele.Kb.150 km-re van tőlünk, város ahová egyetemre járok.2-3 óránál többet még nem volt tőlem távol,akkor is csak azért mert orvoshoz kellett mennem.Szerintetek bírni fogja?
2013. szept. 6. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ő jobban fogja bírni,mint te.Kérdés,hogy kivel lesz ezekben az időkben és milyen sűrűn.
2013. szept. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Édesanyámmal,nagymamámmal és a testvéremmel lesz(együtt,nem felváltva),mert a párom dolgozik,az etetéssel,pelenkázással amúgy sem boldogulna olyan jól.Sokat vannak együtt és sokszor vagyunk nálunk, nem lenne szokatlan neki a hely.Egy félévben összesen 6 alkalom lesz.Persze ha nem bírná,egyből ülnék is fel a következő vonatra,de azért jó lenne,ha nem lenne gond:)
2013. szept. 6. 09:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, az semmi!

Én azt hittem csak hétvégente fog látni.

Ha már hozzá van szokva a család többi tagjához, szoros a kapcsolata velük, akkor nemigen lesz gond.

A kisgyerekeknek még nincs időérzékük, nem tudják mi a különbség 3 óra és 10 óra közt.

2013. szept. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond! Neked sokkal jobban fog hiányozni, mint neki te... :) persze nyilván hiányozni fogsz neki, de hárman is körbe fogják ugrálni, le lesz foglalva, nyugi! Ha a lelkiismereteden akarsz esetleg javítani, akkor ha van időd, mindig vegyél valami apróságot neki. Én mindig így teszek, ha nagyobb lesz, akkor is fog kapni valamit, ha hazamentem, mert így összeköti az elmenetelemet valami jóval és így nem fogja tragédiának megélni, hogy nem vagyok vele.
2013. szept. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is te fogod nehezebben bírni, nem ő.

Azért addig még próbáld kicsit hosszabb időre másokra hagyni, csak hogy szokjad.:) Ővele nem lesz gond.

2013. szept. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megynugtattatok:)
2013. szept. 6. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!