Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hetes a goldim. Nagyon...

10 hetes a goldim. Nagyon aranyos kutyus szinte egész nap mellette vagyunk, elöre sajnálom mi lesz vele, ha jön a suli. Szerintetek ki fogja bírni azt napi 6-8 órát egyedül otthon (kinn az udvarban)?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:

na ez engem is érdekelne, mert nekem 13 hetes kis pincsi tacskó keverékem van és folyton ölben, szóval nem tudom mi lesz vele 2 hét múlva.(lakásban)

bocsi, hogy ideírtam, de tényleg nagyon féltem.

2009. aug. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Kifogja birni.Az én kutyámnak is kibirja és normálisan suliba járok,suli után pedig foglalkozok vele.
2009. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Jó dolog, hogy ennyit foglalkoztok vele, de azért szerintem lassan el lehet kezdeni magára hagyni őket rövidebb ideig. Nehogy egyik napról a másikra maradjanak magukra, mert könnyen lehet, hogy azt nem fogják érteni.
2009. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én 3 és fél hónapos labim amióta nálunk van (másfél hónapja) úgy van szoktatva, hogy nappal a helyén van, este kiengedjük és akkor van játék. Persze néha van kivétel, ha pl dolgunk van az udvaron vagy hasonlók. Ilyenkor kicsi nyüszi, de semmi gond. NYUGI, ki fogja bírni, csak néha bírd ki, hogy mondjuk csak este játszol vele. :)
2009. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!