Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Refluxos babád mikor gyógyult...

Refluxos babád mikor gyógyult meg? Meddig volt refluxos? Mennyit számít hogy anyatejes vagy tápszeres?

Figyelt kérdés
lassan egy hónaposak vagyunk, kb 4 napja jelentkeztek nála ezek a tünetek. remélem hamar kinövi... :(

2013. szept. 6. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk nagyon bukott a babánk, sajnos csak a hozzátáplálással múlt el kb 7 hónaposan. 4 hónaposan le is választotta magát az anyatejről, nekünk a Beba AR tápszer jött be, meg a Humana baby fit.Én még 2 hónapig fejtem a tejet, és fagyasztottam később ( 7 hós kora után) jóízűen elfogyasztotta :) .

Ha nagyon szenved a baba, ne erőltessétek az anyatejet! Vigyétek el gasztoenterológiára!

Örömteli babázást kívánok!

2013. szept. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nálunk 11 hónapos koráig rendszeresen bukott a fiam, 14 hónaposan maradt el végleg. Ő kezdettől bukós volt, a bukásra irt tápszert is kibukta, azt is sűritettük, de később a főzelék is lazán visszajött.

A lányom csak 10-12 hónapig bukott :D

2013. szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
sokan ajánlották a Humana baby fit tápszert, ma veszek és kipróbáljuk, hétfőn pedig megyünk orvoshoz
2013. szept. 6. 13:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, mennyit bukik a baba? Mérhető a bukás mennyisége? A10 ml is nagyon soknak néz ki, de nem kell aggódni miatta. Mennyit hízik 1 hét alatt? Vagy ha havonta méritek akkor ebben a hónapban? Ne kezd el tápszerezni, amíg nem biztos a reflux. Lehet csak túl sokat eszik, és a fölösleget bukja ki...
2013. szept. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az elso hetben 500gr-ot hizott, most eltelt azota ket het es kb 400gramot hizott. Sokszor bukik, de legtobbszor ki sem jon vagy csak egy keves. De nagyon nyuglodik szopinal is most mar es alvasnal az elso fel oraban, sokat bofizik is es csuklik is.
2013. szept. 6. 21:51
 6/10 A kérdező kommentje:
Es mitol bugyog a hasa? Meg van mikor fel ora-ora elteltevel is bukik.
2013. szept. 6. 21:55
 7/10 A kérdező kommentje:
Kijavitom nem minden szopinal nyuglodik.
2013. szept. 6. 21:57
 8/10 anonim ***** válasza:

Nállunk tápszerből a Lactogen Harmony vált be!Ez jó hasfájásra,bukásra,szorulásra és nem mellesleg az ára is jó(900 ft 800 gr-os)


Attól hogy bukik a babád nem kell a szopit abbahagyni!Erre van a Nutrilon sűrítő!Szopi előtt kell beadni a babádnak,kérdezd meg róla a dokit bővebben!

2013. szept. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Első vagyok. Ez nem reflux! Ne tápszerezd feleslegesen! A pocakja azért zubog, mert emészti a tejet. Sokat böfizik? Levegőt nyel a szopizásnál, tovább kell büfiztatni.

A refluxos baba annyit bukik, hogy elkezd veszíteni a súlyából, és evés után 3 órával is bukik. A csuklásról meg annyit, hogy nem tökéletes még a záró izma, majd kinövi. 4 hetes múlt, 9 hónapig nem volt gondja az evéssel a pocakban...majd belejön. Egyébként meg ahogy a hízását írtad, szerintem tuti kicsit túl eszi magát, de majd idővel ez is rendeződik, ne izgulj!

2013. szept. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves utolsó! holnap megyünk státuszra ott majd beszélek az orvossal is. a védőnő állandóan elérhetetlen....
2013. szept. 9. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!