Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok 3 hós körüli babátok...

Leírnátok 3 hós körüli babátok napirendjét? Méret, súly anyatejes tápszeres?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontos napirendre nem emlékszem, mert már 1 éves múlt a fiam, de az biztos, hogy sokat aludt akkoriban. Az éjszakákat már akkor is átaludta. 7,5 kg és 66 cm volt és tápszeres.
2013. jún. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

babám 1 hete múlt 3 hónapos.

Egész fix kis napirendünk van egy ideje szerencsére. :)


Reggel 8 körül ébred a baba, kicsit elvan az ágyában, nézi a zenélőforgót, morzsolgatja a játékokat. 20-30 perc után megetetem. Ezután 30-45 percet van még nyűglődés nélkül ébren. Ennél az etetésnél szoktam megmasszírozni, úgy vettem észre, hogy szereti, élvezi. Játszom vele, a kis játékait adogatom oda neki, beszélek hozzá.

Aztán ha látom már rajta, hogy álmos, akkor magamhoz ölelem és pár perc múlva leteszem az ágyába, magától alszik el.

Délelőttönként alszik egy hosszabbat, olyan 13 óra körül ébred, megint kiságyban elvan picit. Megetetem, utána játszószőnyegen nézelődik, morzsolgat, dumál a játékainak. 17 óra körül ébred megint, szokásos sorrend megint. Ha jó idő van, akkor lemegyünk sétálni, ahol szintén alszik egy picit, max. fél órát.

7-8 között van nálunk fürdetés, utána evés és alvás.

Remélem nem hagytam ki semmi fontosat.

Nektek hogy alakul egy napotok?

2013. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De, kifelejtettem ezt-azt! :)

Anyatejes, 58 cm, 5900 gramm, anyatejes.

2013. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!