Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt (plüss) hintalovat...

Használt (plüss) hintalovat mivel lehet tisztítani?

Figyelt kérdés
16 hós múlt a kislányom, imád lovagolni... Jobb híján a mi hasunkra ül, és ugrál, közben pedig kiabálja hogy GYIGYI... Gondoltam veszek neki hintalovat, nagyon szépeket láttam, plüss lóval. Sajnos ezek újonnan nagyon drágák, de használtan akár féláron, vagy még olcsóbban is lehet venni. Ami visszatart, hogy hogyan tudom majd kitisztítani a használt hintapacit? Tudnátok ötletet adni?
2013. szept. 6. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is van,sokszor landol rajta tea,kaja,stb.

Én sima mosószeres vizzel és szivaccsal dörzsölöm le (mint a kanapét pl).

2013. szept. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerinted, ha interneten keresztül veszek valakitől (tehát nem ismerőstől) használtan, elég csupán mosószeres vízzel át"sikálni"? Mert nem vagyok a használt holmik vásárlása ellen, ruhát simán kimosom gépben és kész, de egy ilyen játékot nem tudom merjek -e venni használtan.
2013. szept. 6. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vettem használtan plüss, hernyó alakú hinta "lovat", és én is csak mosószeres vizesronggyal áttörölgettem. Ennek már több, mint egy éve, nem volt belőle semmi probléma, pedig a csápocskáját meg is rágcsálta annak idején :D
2013. szept. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a "venis" folyékony szőnyegtisztítóját ajánlanám - szivaccsal kell habot csinálni, felkenni,megdörzsölni kicsit és száradás után kiporszívózni. Nekem a beszélő játékbaba "testéből" olyan szépen kiszedte a foltokat.
2013. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!