Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel mossátok ki a babátok...

Mivel mossátok ki a babátok plüss, csörgő illetve zenélős-felhúzhatós játékait?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nem tudok érdemben válaszolni, de ez engem is érdekelne... Kisfiam kedvenc játéka már elég koszos, a nedves-szappanos körömkörömkefés megoldás meg nem nagyon segít rajta, de a gépbe nem tudom bedobni.:/

(Sima csörgős plüsst simán bedobtam a gépbe, 30-40°-on nem lett semmi baja.)

2013. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A zenélő felhúzhatósokban általában egy fém mechanika van, elvileg nem nagyon árt neki a víz. A miénkre az van ráírva, hogy kézzel 30 fokon mosható. Még én sem mertem mosni :)
2013. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én olyanokat is bedobtam a gépbe 30 fokos rövid mosásra, ami zenélős, kívül meg plüss borítja. A sima plüssöket meg főleg gépbe rakom, csak a centrifugát alacsonyabb fokozatra veszem.


A többit beáztatom Neomagnolba, persze főleg a sima műanyagokat. Az elemeseket áttörlöm popsitörlővel, vagy Neomagnolos kendővel.


A fentebb írt plüss játékkal vsz. azt csinálnám, hogy egy kispárna huzatba téve raknám a gépbe, kímélő kézi mosásra, a legrövidebb programra.

2013. júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi kaptunk egy csomó padláson tárolt, de jó állapotban lévő, poros, elemes, plüss cuccot. Amiben csavar volt az szétszedhető (ami bonyolultabb azt előtte telefonnal lefotóztam, hogy össze tudjam állítani újra). Darabjaira szétszedtem és mosózsákban kimostam.

Ami nem elemes, csak vhol csörög benne vmi, azt simán a mosógépbe tettem.

2013. júl. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És, amiket mosógépben mostatok ki, azokhoz mosóport is adtatok?
2013. júl. 26. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!