Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is tört le a baba fogából?

Másnál is tört le a baba fogából?

Figyelt kérdés

Kisfiam 10 hónaps, néhány napja bújt ki egyszerre 3 metsző foga, az első már egy hónapja kint volt. Nagyon szenvedett ezzel a 3 foggal ,és iszonyúan rágott mindent. Nemrég vettem észre hogy egy kis darab letört a fogából. Ez normális? Előbb tönkremegy majd ez a foga?

Tényleg extrém módon rágott, falat, szekrénysort, fürdőkád szélét, az összes hűthető rágókát kirágta... Ezen kívül még csikorgatja is a fogait amitől rosszul vagyok.


2013. szept. 7. 15:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak is hiányzik a bal feső egyeséből egy darab. Úgy gondolta, hogy ő már jól tud járni, aztán az üvegasztal fogta meg. Iszonyú volt hallani, ahogy a csont nekicsapódik az üvegnek :(

A fogorvos azt mondta, hogy nem sérült élő rész, remélhetőleg nem rohad el, nem szürkül be.

Csak reménykedem, mert igen feltűnő, amikor vigyorog :), csodás lenne, ha még csúf is lenne.

2013. szept. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!