Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire híznak a tápszeres...

Mennyire híznak a tápszeres babák, merjek előre megvásárolni 500 db pelenkát 4-9 kg-os méretben?

Figyelt kérdés
4 és fél kg a baba Újszülött részére. Meddig lenne elég ez a méret?

2013. szept. 8. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Változó szerintem. az én lányom ugyanolyan ütembe hízott mint a vele egyidős anyatejes kisfiú. pelusból 500at nem vennék meg így előre.
2013. szept. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

? Nem híznak jobban a tápszeres babák jobban mint az anyatejesek. Volt már itt erről egy-két bővebb "vita" és eszmecsere is. A fiam is tápszeres volt, még sem volt duci soha, sőt.

A méret elég sokáig elég, mert be van határolva ettől-eddig. De számít az is, mennyire dundi a combjánál, szorítja-e a pelus.

De megkérdezhetem miért kell ekkora mennyiséget előre megvenni? Ez kb 3havi adag. Úgy nem lehet hogy 250-et ebből a méretből, 250-et nagyobb számazásból?

2013. szept. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a mennyiség maximum 3 hónapra elég szerintem.Erre az időre nyugodtan megveheted.Fiam 9 hónapos, és még mindig nincs 9 kiló, pedig ő is nagy súllyal született.Már csak az a kérdés hogy csak találomra veszed, vagy tudod hogy jó?!Mert ha kifolyik, meg hasonlók, akkor az elég kellemetlen.
2013. szept. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13 hónapos tápszeres babám 8 és fél kiló. 500 db pelenka nem elég 3 hónapig. Szerintem nyugodtan megveheted.
2013. szept. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk elég volt napi 5.

napi 5 pelus. 10 nap 50pelus 100nap 500 pelus.

2013. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Találtam egy megbízható forrásból céges hirdetést és ott 6-7 fajta pelenkát árusítanak ezekből 2 fajtát ismerek, póstai úton szeretnék rendelni 5 fajtát , fajtánként 100 db-ot a 4-9 kg-os méretben.

Mivel elég nagy a távolság személyesen még nem láttam csak fotón, de hogy megérje nagyobb mennyiséget kell vennem.

Ha esetleg nem bírná az egyiket akkor hirtelen van másik fajta és túl tudok adni azon amelyik nem vált be.

Mutatok egy linket erről lenne szó.

[link]

2013. szept. 8. 13:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem híznak jobban.
2013. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem híznak jobba ez tény, de szerintem 500- at ne rendelj, mi is tápszert eszünk, egyáltalán nem dagi (5hónapos a lányom) és már 2 hete 4-es pelust hordunk. Oké, hogy 9 kilóig jó, mert azt írják, de általában a combinál szorít, ha kezdi kinőni. Én a helyedben a felét rendelném meg. :)
2013. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!