Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fogadjam el, hogy a...

Hogyan fogadjam el, hogy a babám nem engem szeret a legjobban? Hogy ne legyek önző?

Figyelt kérdés

Nem akarom elvárni a szeretetét, de nagyon fáj, hogy szinte az utolsó vagyok a sorban.

16 hónapos. Néha úgy érzem, nem rázná meg különösebben, ha többé nem velem lenne. Ma is hazajöttünk több órás távollétről, apa ölébe beült, engem meg le se tojt.


2013. szept. 8. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
ne keseredj el!ez mind azért van mert veled szinte a nap 24 órájában van az apját meg sokkal kevesebbet látja!nagyon is szeret téged a picikéd,és szerintem butaságokat gondolsz erről a dologról!!!!
2013. szept. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az enyém is ezt csinálja. Én meg nagyon féltékeny is vagyok mostmár. Állandóan csak APA. Már éjszaka is inkáb neki zol, persze én megyek hozzá. 100 apa míg egy anya van napjában milliószor. Már mondtam neki, hogy vigye magával dolgozni. Engem le sem toj ,ugy érzem, hogy én csak egy anyarabszolga vagyok.
2013. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17 hónapos és ez megy egy éves kora óta!
2013. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nálunk az apjával nem akar meglenni!!állandóan az én nyakamon lóg,és én bevallom őszintén hogy néha örülnék ha az apjával foglalkozna nem velem!a wc-re sem tudok elmenni úgy hogy otthagyom az apjára mert jön utánam és addig veri az ajtót amíg ki nem megyek!nem tudok rendesen enni,kiteregetni,főzni.....szóval én örülnék ha néha egy kicsit békén hagyna!

első voltam!

2013. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sokat fog ez még változni. Az én lányom a nagyiért volt nagyon oda, az apukáját szinte észre sem vette, engem talán. Most múlt 3 éves ha 4 órát távol vagyunk már nyafizik, hogy hiányzik az anyukám!

Ne aggódj! De ne akard, görcsösen magadhoz édesgetni, mert akkor annál rosszabb lesz, neked!

2013. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, többnyire ez így van, téged lát egész nap. Nálunk is így van ez, amikor a Szent Apa hazajön, én már nem létezem számára(kivéve ha éhes, peluscsere vagy más "szolgálnivaló" van).
2013. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor ez nem csak nálunk van így,mert nálunk a tesók,utána apa,papa,mama....a sor végén anya...16 hós
2013. szept. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szóval ez a normális...
2013. szept. 9. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!