Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa tejpépnek (vaniliás,4...

Milupa tejpépnek (vaniliás,4 hó) milyen kell legyen elkészítve az állagának? Ti hogyan készítitek, mennyi víz + tejpép?

Figyelt kérdés
Tegnap próbáltam először, de teljesen folyós lett, nem is tudtam odaadni a babónak, mert folyt ki az egész a szájából.
2013. szept. 9. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Úgy csináltad, ahogy a dobozon van? Elvileg 50 gramm porhoz 150 ml vizet kell adni és akkor jól kanalazhatóvá válik.
2013. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én amikor úgy csináltam ahogy a dobozon volt szörnyen híg volt. Én találomra csináltam hogy jó állaga legyen.
2013. szept. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mivel tegnap kapott először, így nem csináltam egy teljes adagott. A dobozon 130 ml-hez ír 5 evőkanál port, én 60 ml-hez adtam kb 3 evőkanállal és így lett tiszta folyós.
2013. szept. 9. 09:57
 4/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, milyen az a "jó állag"? Kb, mint egy tejbegriz vagy milyen?
2013. szept. 9. 09:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy csinálom ahogy a dobozon van és mint egy kicsit hígabb tejbegríz de pár perc után ahogy kevergeted szépen sűrűsödik de teljesen sűrű nem lesz h pl a kanál megálljon benne. :) De volt h nekem is kicsit hígabbra sikerült a kelleténél mert kevesebbet csináltam így tettem hozzá egy kicsivel többet.
2013. szept. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell tapasztalni. Én is találomra csinálom, az állaga nem híg, de nem is nagyon kemény, olyan puha krémes. A kisfiam nem eszi még ha folyós, és akkor sem ha túl kemény és "száraz". El kell találni hogy jó neketek. Folyamatosan adagolj hozzá kis vizet, míg el nem éred a kívánt állagot, csak kalkuláld bele, hogy pár percen belül még sűrűsödni fog. :)
2013. szept. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én úgy készítem, ahogy a dobozon van és tökéletes az állaga. Nem folyós és nem is túl sűrű. Én mérleggel mérem ki. Szerintem az lehet a baj, hogy a kanalak mérete nem egyforma és így neked a 3 kanál por nincs grammra annyi, mint amennyi kellene. Tegyél bele egy kicsit többet.
2013. szept. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm Nektek a válaszokat, akkor ma teszek egy újabb próbát, egy tejpépet csak sikerül valahogy elkészíteni... ;)
2013. szept. 9. 11:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mindig lemérem mérleggel, hogy 50 gramm legyen! A kanál szerinti tényleg csalóka, mert az lehet csapott is és púpos is. Szóval szerintem mérd le, az a biztos. 1. voltam.
2013. szept. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! A kanál mérete miatt nem lett jó szerintem. Nálunk is van vagy 5 méret és ki kellett kísérleteznem, hogy melyikkel jó. De ha úgy könnyebb neked akkor ki is mérheted mérlegen a dobozon írt mennyiséget.
2013. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!