Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire érzékeny az újszülött...

Mennyire érzékeny az újszülött csecsemők feneke olyan esetben ha esetleg én drága márkás pelenka helyett már újszülött kortól olcsó pelust adok rá?

Figyelt kérdés

2013. szept. 9. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ki kell próbálni. Nyilván mivel gyártják léteik olyan gyerkőc, akinek tökéletesen megfelel, különben már rég nem lenne a boltok polcain. DE azt nem lehet előre megmondani, hogy nektek is be fog-e válni. Vegyél belőle egy csomaggal és kiderül :)

Egyébként mire gondoltál konkrétan?

2013. szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a vicc az hogy nekünk a libero nem vált be... csak a pampers...


Amikor már leszokóban voltunk a pelusról és nadrágpelust kapott akkor a tesco márkát vettem ( [link] ), de ezerszer jobb, mint a pampers!


Ki kell próbálni mi válik be! Van akinek a patika 25-40 forintos a tuti! Unokatesóméknak meg a huggies ami a legtöbb gyereket ki is üti!

2013. szept. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jah, és a márkás pelusok sem jók ám mindenkinek.

Pl én nagyon szerettem a Pampers Active Babyt, és beletelt jó sok időbe, mire rájöttem, hogy a lányom pocakján abban a vonalban ahol a pelenka derékrésze előfordulhat, ott pici piros kiütések jelentek meg pár hetes használat után. Irritálta a pici bőrét, pedig már 1 éves múlt. Úgyhogy lecseréltük az Aldi saját márkás pelusára, és attól semmi baja és ugyan olyan jó...és még olcsóbb is. Úgyhogy majd ajánlom figyelmedbe, de úgy tudom, hogy nagyon pici méretben nem gyártják...

1. voltam

2013. szept. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A dm-es és rossmann-os pelus nem drága a liberóhoz és pampershez képest,és jó minőségüek, én újszülött korától azt adtam a kisfiamra.
2013. szept. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk elejétől volt Dada pelusa,és Libero(márkának számít és drága is).Nah a Libero nem bírt ki 2órát sem,így örülök,hogy egy csomaggal kaptunk csak.Nekem pöttyösödést ritkán az Auchanos okozott,és az minőségben,tapintásban is szörnyű volt.Így abból sem kell több.A fehér tesco se olyan jó,de a Liberot meg Auchant rossz minőségben semmi nem überelte nálunk.Szerintem minőségben és anyagban a zöld tesco és a rossman babydream a legjobb,viiszont a dada és pampers vékony és mintha csak bugyi lenne a picin.
2013. szept. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyilván az a legjobb minőségű ami a legdrágább, hiszen azt gyártják a legjobb minőségű alapanyagokból....tudom, most mindenki hurrog, de nem tartjátok viccesnek, hogy csak azok mondják, milyen szar a drága, aki aztán egy nagyon olcsó pelenkával próbálkozik??? ....mindegy, pontozzatok le, de az biztos, hogy minden gyerek más, van, akinek jó az olcsóbb, van, akinek a drágábbtól is kiütéses az érzékeny kis bőre. Szerintem minden pelenkázásnál használj gyógyszertári popsikrémet és próbáld ki az olcsóbb pelust, lehet, hogy beválik. De én azt gondolom, hogy ezen nem spórolok, hiszen ez az, amivel leginkább érintkezik a bőre, a legkellemetlenebb lehet neki, ha valami nem jó. Nem veszek F.P. játékot, nem járok műkörmöshöz, sőt, még a sok puccos babaillatszerre is sajnálom a pénzt, ez viszont nagyon fontos, ezen nem spórolok!
2013. szept. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel ezt a kérdést mert olvasgattam itt a gyakorin és mindenki azt írta hogy a márkásakat használja végig.

De mi van akinek nincsen pénze vagy csak egyszerűen feleslegesnek tartja hogy annyi sok pénzt kéne pelenkára költeni ha az olcsóbb is beválik és ugyanannyi kell belőle.

Nem mindegy hogy mennyi mennyiséget kapok ugyanannyi pénzből.

És lehet benne valami ha tényleg gyártsák az olcsókat is csak nem lehet olyan rossz.

2013. szept. 9. 14:34
 8/11 anonim ***** válasza:

Vegyel egy-egy kicsi csomaggal, es probald ki oket! Ha bevalik az olcsobb, akkor jo, tudsz kicsit sporolni, ha meg nem, akkor megnyugodhatsz, hiszen megprobaltad.

Mi ajandekba kaptunk pampers premium care-t, es mivel bevalt, nem hiszem, hogy mast kiprobalnek... A dmben ha igenyelsz torzsvasarloi kartyat, akkor tudsz pontokat gyujteni, es utana joval olcsobban vasarolni...

2013. szept. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Teljesen jó dm-es, és rossmannos is szerintem. Nem vettem észre különbséget ezek között, és a pampers között (hagyományos zöld).


Ajándékba kaptunk pampers premium care-t. Kaka kifolyik elől és hátul, mellesleg furán tartja a vizeletet, mert a kislányom rendre arra kel fel, hogy sok van benne, és zavarja. Látod, top márka, nem jött be, gyerek függő

2013. szept. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Eleinte én is kipróbáltam sok fajtát. Pampers nem jött be egyik változata sem. Huggies nagyon szerettem, de a Dm -es is nagyon jó.

2-es mérettől már csak Dm-est használtam, de most 4-es méretnél kipróbáltam már az Aldisat is(nem jó), és a Penny-set az nagyon jó. Most már csak azt használjuk.

2013. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!