Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babának milyen...

9 hónapos babának milyen étrendet javasoltok?

Figyelt kérdés
Ikreim 9 hónaposak, és így alakul a napi étkezésük: reggeli tápszer, tízórai tejpép gyümölccsel, ebéd főzelék hússal vagy tojássárgájával, uzsonna tejpép gyümölccsel, vacsora tápszer. Mivel vacsorára már nem igazán isznak sok tápszert (gondolom, már annyira nem ízlik nekik), ezért már hajnalban fent vannak, mert gondolom éhesek. Szerintetek, ha adnék neki fürdés előtt vacsorát, és fürdés után kapnának még tápszert akkor jobban aludnának? Vacsorára adjak neki megint főzeléket, vagy inkább adjak uzsonnára főzeléket és vacsorára tejpépet? Mit gondoltok?
2013. szept. 9. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármelyik megoldás jó lehet. A védőnőm nekem anno azt mondta, hogy vacsi előtt kaphat tejpépet és akkor jobban fog aludni. De mivel így is átaludta az éjszakát én nem foglalkoztam ezzel Egyébként ennyi idősen az én lányom is unta a tápszert, úgyhogy innentől ízesített tápszert adtam neki amíg be nem töltötte az egy évet, utána pedig kakaót iszik És így gond nélkül megivott egy teljes adagot...
2013. szept. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az ebédig jó minden, vacsira próbálkozhatnál valami "könnyebbel", pl sajtos kenyér, vagy banán, amit "rághatnak" egyedül is, aztán vacsi lehet tejpép, és ha még éhesek, öblítsd le nekik egy minimális tápival.
2013. szept. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bocsi, uzsira sajtos kenyér vagy banán
2013. szept. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!