Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen étrendet javasoltok...

Milyen étrendet javasoltok alapszintű otthoni edzés mellé?

Figyelt kérdés

Le szeretnék adni pár kilót, ezért minden nap futok fél órát, és emellett itthon amennyire adottak a lehetőségek edzek (fekvőtámasz, felülés, néha súlyzózás, ilyesmi...) De rájöttem, hogy ez nem ér semmit, ha nem megfelelő az étrendem. Valaki tudna javasolni valamit? Azt tudom, hogy kerülni kell a zsíros, cukros ételeket, a szénhidrátokat, ezen kívül mire kell még figyelni? Pl. naponta mikor, mennyit szabad enni. Ilyenekre lennék kíváncsi.

17/F

Köszönöm előre is a válaszokat!



2013. jún. 29. 01:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy keress rá,hogy szálkásító étrend/diéta,vagy ketogén diéta. Egyébként a testépítéssel foglalkozó oldalak általában mindig megbízhatóbbak,érdemes az ott leírtak alapján megtervezni az étrendet. Akkor is,ha nem akarsz izomállat lenni. :)

Azt szoktam mindig mondani,hogy az alakformálásnak igazán nem is az edzés az alapja,hanem a diéta. Az edzés-legyen súlyzós vagy kardio csak segédeszköz.

Sok szerencsét!:)

2013. jún. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!