Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós anyukák milyen...

Szoptatós anyukák milyen vitamint szedhetnek az influenza megelőzése érdekében? Te mit szedsz? 3hós baba anyukája

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg gyümölcsöt, friss zöldséget eszem, néha bekapok 1-1 szem C-vitamint és néha Gravidát is. a nagyobb gyerekeim iskolások, így ők bármikor haza hozhatják...de a pici legalább védve lesz :)))
2009. nov. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia


Én minden nap szedek terhes vitamint,és c vitamint is.

2009. nov. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lenkei-féle vitamint.
2009. nov. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Supradint szedek, meg hetente egy adag oscillococcinum.
2009. nov. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lányom szintén három hónapos.Változatos étkezés, és naponta egy c vitamin.
2009. nov. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
supradin és sok sok alma
2009. nov. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Milyen gyümiket és zöldségeket esztek a szoptatás alatt? mert ugye csomó kizárva. csak azért kérdem, mert már hiányoznak ezek a dolgok, és szinte nem merek semmit, mert a babám hasfájós.

amúgy elevitet szedek.

2009. nov. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére az én kislányom sosem volt hasfájós, így az első pillanattól mindent ehetek. Szerintem Neked is ki kell tapasztalnod, hogy mi az, amit jól tolerál a babád és azt aztán eheted. Ha esetleg valamitől fáj a pocija, azt se kell száműzni a szoptatás végéig, hiszen lehet, hogy eltart akár 1-2 évig is. A rizikós dolgokat néhány hét eltelte után újra próbálhatod, lehet, hogy a babád emésztőrendszere közben már ért annyit, hogy nem fogja bántani a pociját. Bocs, az OFF-ért :)))
2009. nov. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

15.44-esnek!


Bocsi az off-ért...


Nekem annó azt mondta a doki néni,hogy bármit lehet enni.

A káposztát és a hagymát mondta,ami nagyon szokott puffasztani a zöldségek közül..

Gyümit semmit nem mondott,hogy kerülni kéne...

Én sem ettem annó a névnapi tortámból,mert hogy az málnás volt,erre azt mondta a doki,hogy majd a gyereknek nem lehet adni x idős koráig,de mi nyugodtan együk...!

2009. nov. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!