Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma főztem magunknak borsófőzel...

Ma főztem magunknak borsófőzeléket, amiből megkínálnám 10 hónapos picimet. Eddig a borsót paszírozva kapta, de ma adhatom héjával turmixolva? Gondolom így nem kell bevezetnem.

Figyelt kérdés
Vagy a borsó felét adjam héj nélkül, másik felét héjával?
2009. nov. 3. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtam adhatod héjastól.Már nem olyan pici,nem valószínű,hogy fájni fog a pocakja.Kivéve,ha hajlamos a puffadásra.De majd meglátod.Nálunk semmi gond nem volt,kb.8 hónapos kora óta kapja héjastól.
2009. nov. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon köszi. A te picid is a tiéteket eszi? És a feltétből is adsz neki? Mondjuk fasirtot? Tudom abban tojás van, de feldolgozott formában, szóval adhatok? Több kérdésem nem lesz, köszi
2009. nov. 3. 12:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Adhatod neki már úgy, ahogy magatoknak csinálod. Azért először csak módjával, nehogy rámenjen az éjszakátok.

Én a fasirttal még várnék, hiába feldolgozott formában van benne a tojás, a fehérje akkor is allergizál, ha megsült, megfőtt feldolgozott.

2009. nov. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Adtam már neki fasírtot is.Minimális a fehérje benne és nem nagy mennyiséget kapott.Adtam már neki töltött paprikát is:annak a töltelékében is van tojás.Rántással is adhatod a főzit,ahogy ti is eszitek.Gondolom glutént kapott már.Mi 8 hós kora óta kezdtük a lisztes dolgokat,persze csak módjával.
2009. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismét első!Elég sokfélét eszik miénkből.
2009. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Végül megevett belőle 350ml-t és fasírtot nem adtam hozzá. :)
2009. nov. 3. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!