Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 1,4 honapos mar...

Kisfiam 1,4 honapos mar negyedszerre lett bronchitises mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most ampicilin inekciot kap de alig kap levegot Kruppos csúnyán kohog!Arra gondoltam hogy el viszem az Óceánra jót tenne neki?Fuerteventurara gondoltam októberben?

2013. szept. 11. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Zsálya tea. de nem tudom ilyen picinek lehet-e innia. Inkább kérdezd meg előbb a szakembert.
2013. szept. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Párásítás, Salvus vízzel, sóbarlang. 14 hónapos? Kicsit bezavar a vessző....mindenképpen vidd el spec tüdőgyógyászhoz, nehogy szövődmény legyen. Az okot kellene kideríteni, allergológus, immunológus....
2013. szept. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 év 4 honapos ,nagyon féltem el vagyok keseredve nagyon csúnyán köfög!!!
2013. szept. 12. 07:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Immunerősítő kéne neki
2013. szept. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A méhpempőre csodákat írnak, 1 éves kortól adható már neki. Remek immunerősítés.

Én speciel ettől estem teherbe. Mi tavaly csináltunk egy kúrát, egész télen semmi bajunk nem volt.

De járj utána, kérdezz meg szakembert.

2013. szept. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!