Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Négy hónapos babátok mennyit...

Négy hónapos babátok mennyit mosolyog? Könnyen, bárkire? Hangosan is nevet?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
szia, kisfiam négy és fél hónapos, nagyon sokat mosolyog, egyelőre még mindenkire, aki rámosolyog, szokott már néha hangosan is nevetni, kacagni, ha olyat játszok vele, mondjuk pont tegnap volt, hogy csak beszéltem hozzá és azon kacagott, nagyon édes volt :), nálatok mi a helyzet?
2013. szept. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokat mosolyog. Ha az apját meglátja, akkor rögtön fülig ér a szája. Ha idegen vigyorog rá, akkor kb fél percig tanulmányozza az arcát, közben engem is nézeget és csak utánna mosolyog vissza. Furi.

Szokott hangosan is kacarászni, mostanában egyre többször. Imádom :D

2013. szept. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokat mosolyog jóformán bárkire.Kacagni is szokott,de van hogy csak annyi hehe.Ma volt először hihi. :) Van hogy etetés közben is kacag.Tegnap konkrétan lehányt /bukott/ aztán kiröhögött,szó szerint :D 3,5 hós
2013. szept. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Az én kisfiam ránk (anya,apa) sokat mosolyog! Utánunk a mama a kedvenc! :-) Viszont a többi családtagra, akiket ritkábban lát, inkább csak komoly arccal ránéz és elmereng, mintha gondolkodna. Persze, ha sokat beszélnek hozzá, nehezen, de azért ők is kapnak egy mosolyt! Van olyan is, ha valaki fölé hajol és engem nem lát (nem vagyok ott), lebiggyeszti a száját és elkezd nagyon sírni! Ez normális így, hogy nem adja olyan könnyen a mosolyát??

2013. szept. 13. 12:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, igen és már egyre többet nevet hangosan és sikongat kiabál is! :-)
2013. szept. 13. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!