Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj e ha nem nevet mosolyog...

Baj e ha nem nevet mosolyog eleget? 5 hónapos a második babám és mosolyog persze, de hangosan nevetni talán 2szer hallottam, és mosolyogni se olyan gyakran mosolyog.

Figyelt kérdés
Olyan furcsa ez nekem, ennyi idős babák mind olyan vigyorik szoktak lenni, mosolyognak boldog-boldogtalanra. Lehet valami baja van?
2012. jan. 3. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Biztos nincs baja, ne félj! Az én kisfiam is így viselkedett ennyi idősen (pedig a nővére teljesen más volt, 4-5 hósan már nagyokat kacagott).

Látnád most a kicsi fiút: mindenki csodájára jár, hogy folyton mosolyog, a nevetése még a szomszédba is áthallatszik, amikor bohóckodunk neki!:) A változás úgy 8 hónapos kora körül következett be, nem tudom, mitől.

Mosolyogj sokat rá, és előbb-utóbb viszonozza majd ő is!:)

2012. jan. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lassan 6 hónapos a lányom és még nem kacag nagyokat. Néha egy-egy rövidet, de ennyi. Még kukucs-os játék sem nevetteti meg. Viszont sokat mosolyog.
2012. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És nem furcsálljátok? Jó tudom nem szabad összehasonlítani őket de akkor is különös. Egész nap mosolygok rá, bohóckodunk neki, a nagyobb is és max. egy kis enyhe mosoly amit kapunk.
2012. jan. 3. 13:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én 7 hónaposom is ilyen.Szinte kimért :) bohóckodhat neki akárki akármennyit,ha nem akar,akkor még mosolyogni sem mosolyog.Ő ilyen,nem kell aggódnia miatta!
2012. jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha egy hónap múlva sincs semmi göndör kacaj akkor kérd ki a védőnő tanácsát! A különböző havi tanácsadásokon mindig töltenek egy tesztet a a baba korára vonatkozóan és ezekben mindig van erre vonatkozó kérdés is, gondolom nem véletlenül!
2012. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! kb.: 7-8 hósan jelentkezik a szeparációs szorongás.....! Azon is át kell esni de így....! Na reméljük pár hét és kacarászik! :D Csikizd sokat! Enyém imádja :D
2012. jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Na, nemrég akkorát kacagott a babám, hogy csak néztem. Próbáld ki, hátha beválik. eküdj a hátadra és húzd fel a térded, hassal fektesd rá a babát, majd kezd el emelgetni a lábszáradat.

Az én lányomnál a csikizés sem volt jó, mert nem csikis...sehol...:(

2012. jan. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi kipróbálom!!! Enyém csak a tokájánál csikis :)) Lehet hogy azért nem kacag amúgy, mert amikor nevet mindig visszabukik egy kicsit? És összekötötte már fejben ezt a 2 élményt? (gondolom nem lehet kellemes amikor visszajön neki az étel).
2012. jan. 4. 07:52
 9/11 anonim ***** válasza:
sziasztok, látom, már két éve volt ez a beszélgetés, de hátha nézitek. az én kisfiam is 6,5 hónapos, és ő sem kacag. mosolyog, elereszt olyanokat, hogy heh, meg höh. de nem kacag, ahogy sok baba szokott. a tiétekkel nem volt semmi gond? végül elkezdte?
2014. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nalunk sem sokat nevet, max a jatekokra, de arca ritkan nevet... Majd irok ha valtozott))))) most 4 honapos
2014. dec. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!