Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tertetek at tapszerrol...

Hogyan tertetek at tapszerrol bolti tejre? Az uzleti tejet is fel kell fozni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
En nem foztem fel es a 4% tejet adtam a babamnak. 13 honapos volt. Eloszor a tapszerehez ontottem egy kis bolti tejet. Igy nem volt teljesen mas az ize. 250ml keszen kikevert tapszerhez ontottem kb. 50ml bolti tejet. Delelott adtam neki, es figyeltem, hogy nem-e lesz kiutese... Szerencsere nem lett. Fokozatosan noveltem a bolti tej mennyiseget es csokkentettem a tapszert ketnaponta. Kb 3 het alatt altunk at.
2013. szept. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szerinted az 1,5 szazalekos nagyon vekony tej?
2013. szept. 13. 11:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyik napról a másikra megkóstoltattam vele a bolti tejet kb 2dl-t vártam pár napot nem volt semmi gond utána azt kapott csak. boltit vettem és nem forraltam. ja és 2,8asat
2013. szept. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gabszem ***** válasza:
szerintem a 1,5-es az nagyon gyenge. Én 2,8-ast adtam neki először kb. 14 hónaposan, eleinte a tápszerrel kevertem (egy része tápszer volt, a többi tej)1-2 hétig így adtam, aztán sima tejet, néha teszek bele pici kakaót reggel. Este mi még tápszert adunk (19 hós), mert úgy vettem észre, hogy nyugtalanabbul alszik ha este tejet kap.
2013. szept. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!