Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek cicin aludt el a...

Akinek cicin aludt el a babája sokáig, hogy tértetek át másik elalvási módra? Nehéz volt?

Figyelt kérdés
Még csak 3 hónapos, de már most ezen parázok.. ha nem lesz tejem, akkor meddig normális, h cicizik? vagy utána már nem fog egyáltalán? bocs a hülye kérdésekért... de nem tudom..
2013. máj. 3. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

kb féléves kora után már nem hagytam,hogy elaludjon rajta.ha láttam lassan elkezd aludni akkor- elkezdtem ébresztgetni.ha azt vettem észre hogy már csak cuminak használja akkor szopi után beraktam az ágyába.egy kicsit nyüglődött,nyöszörgött de bealudt. ha nagyon sírt,akkor újra kapott egy "esélyt",hogy szopizzon-de ha megint csak aludni akart rajta,akkor vissza az ágyába.


ha már nincs tejed,akkor meg már cicit se adj neki..!mert a barátnőm is úgy járt,hogy már rég nem szoptat,de a kislánya még mindig úgy alszik el,hogy fogja anyukája cicijét

2013. máj. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7 hós kora körül elkezdtem tápszerrel pótolni. Úgy csináltam, hogy mikor már félálomban volt, belecsempésztem a cumisüveget a szájába, előtte cicizett. Nem volt gond, felváltva ivott üvegből, meg szopott mellette.
2013. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

7 hónapig szoptattam,addig úgy aludt el,onnantól hogy nem volt tejem,cumisüveggel aludt el,megitta,közben elaludt,letettem,aludt tovább.

Magától nem kereste a cicit tovább ahogy nem volt benne tej.

2013. máj. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő 1 éves kora táján hagyta abba teljesen magától. A nagyobbikat ezen felbuzdulva el is választottam, a kicsi most 13 hónapos, pár hete nincs cicin alvás, de ettől függetlenül még szopizik reggel és este, ahogy elnézem, ez még egy darabig így is fog maradni.
2013. máj. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Off.nem tudom mert 10 hónapos de mintha egyre jobban akarná a cicit. Nélkülem nem alszik el . éjjel is kontrol alatt tartja, majdhogynem azzal alszik.
2013. máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!