Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én vagyok ilyen béna?...

Csak én vagyok ilyen béna? Nem tudom ráadni az éppen járni kezdő babám lábára a hosszúszárú cipőt/csizmát!

Figyelt kérdés
19-es a fiam lába, ma akartam neki télre bundás hosszúszárú cipőt venni, de nem megy fel a lábára egyik sem. Méretre jó lenne, de a lábfeje túl dundi. Végül kénytelen voltam 20-ast venni, ráadásul félcipőt... Mondjuk elég meleg, de mégsem igazi bundás...:(
2009. nov. 3. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy ilyen. Én egy hétig gyakoroltam mire rá tudtam húzni a csizmát. :D
2009. nov. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nagyobbat vettem 2 számmal, így jó rá. Azt mondják gyorsan nő a láb.Neki is 19-es a lába, 21-es bakancsot vettem. 9 hónapos. Mennyi idős a fiad?
2009. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Azt hittem csak én vagyok ilyen béna. :)A téli cipő vásárlás kész agyrém volt.Ami jó lett volna méretbe azt nem tudtam feladni rá a rüsztje miatt. Vettem hát olyan csizmát ami 2 számmal nagyobb mint a lába ja és mind két oldalán le lehet cipzározni így könnyebben ráadom tök praktikus és tud benne benni ami ugye nem elhanyagolható szempont.:)
2009. nov. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1 éves lesz nemsokára. Megnyugodtam, mert azt hittem, nagyon gáz, hogy 1 számmal nagyobb a méret, de nem volt más választásom. Azt mondják, ha rendesen járni fog, majd átalakul a lába, eltűnnek a kis párnácskák és akkor könnyebb lesz talán.

Köszi a válaszokat!

2009. nov. 4. 10:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi tegnap jártuk körbe a várost hogy tudjunk neki venni végre egy kis csizmát mert egyszerűen nem ment fel a lábára egyik sem amit próbáltunk. Végül kapott a 19-es lábára egy 21-es bundás fain csizmát
2009. nov. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!