Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos a kisbabám. Tápszere...

5 hónapos a kisbabám. Tápszeres.1 hónapja nem alussza át az éjszakát, minimum egyszer eszik. Mit tehetnék, hogy ne egyen éjjel és aludjon reggelig?

Figyelt kérdés
Már pár hetes korától kezdve végig aludta az éjszakát etetés nélkül.De most már egy hónapja minden éjjel eszik.Próbálom kitolni az utolsó etetést,de hiába.Van valami ötletek?
2008. júl. 3. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, én is emiatt voltam kétségbe esve, de most olvastam hogy ez teljesen normális. Ilyenkor kezdik el bántani a fogcsírák, és nagy fejlődési ugráshoz is érkezett, napközben már a nagymozgásokat gyakorolja. Kap már gondolom szilárd kajákat is. Csak drasztikus megoldások léteznek szerintem, és te még jó helyzetben vagy, mert csak 1x kel, a fiam van hogy 3x, 4x is, pedig 6 hónapos. Én nem vagyok híve az éjjel sírni hagyásnak, de létezik ez a megoldás. Nem veszed ki az ágyából, csak megsimogatod, és ezt kis időnként megismétled. Én addig fogom éjjel is szoptatni, amíg nem lesz extrém az ébredések száma, abban bízom hogy előbb-utóbb beáll az alvása újra.
2008. júl. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Az én lányom 21 hetes.Szopizik,és van,hogy 3x 4x kel.szerencse´re 3 nap óta "csak" 2x.nem fogom öt sírni hagyni.nekem még egyszer sem aludta át az éjjelt.Örülj,hogy csak 1x kel.Jönnek a fogacskái,val.azért kel fel.elöbb utóbb úgy is átalszik majd.

2008. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!