Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit eszik 9 hét körüli...

Mennyit eszik 9 hét körüli tápszeres babátok? Az én kisfiam 5 kg,5x eszik, + éjjel egyszer.3 és fél óránként.140ml a minimum. Nem sok? Adhatok neki többet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 07:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Kisfiam szintén tápszeres (is) volt, napi 5x evett, 4 óránként (éjjel 6 hetes korától már nem kelt fel), alkalmanként kb. 170-180-at, és 5960 gr volt (3500 gr-mal született). Adhatsz neki többet, ha kéri, és lehet, hogy ki tudod tolni 4 órára az etetési közöket. (B)
2010. márc. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én babóm még most lesz lesz 9 hetes, de elég furin eszik.4 hetes kora óta eszik 6-7*r 120ml-t 3 óránként.Volt egy rázósabb időszak, amikor 1-1 alkalommal nem ette meg a szokásos adagot, na akkor egész nap evett volna 20-30ml-t. 3-4 nap kemény hiszti a kajáért részéről, részemről végül meg 2-3 óra séta (babakocsiban mindig alszik), csak hogy rendes adagokat egyen.

Most hétvégén rákezdett a 150ml-re de az este már 170 ment le 7-kor 10-kor 120 + egy óra múlva még egy 50-s.

Szerintem nem sok a 140ml.

A dobozon 150ml-t ír.De az én babóm, 4 hetes kora óta alussza az éjszakát, de volt pár nap (amikor keveseket evett)hogy 1*-r kelt.

Keverd be a 150-t és ha még úgy látod kér, keverj harmincanként.Ha nem kell neki úgy sem eszik.Csak eleinte azért figyelgesd még büfi után is, nem e jön vissza egy pici míg alszik.

2010. márc. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!