Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a súlya másfél-két...

Milyen a súlya másfél-két hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés

már előre félek a doktornőtől-mindig leszúr,hogy a gyerek kövér,"hájas"-

túl van etetve,pedig 5percet eszik.azért ezt már lecsökkenteni nem lehet-meg a 4órát sem tovább tolni.anyatejes-egy mellből eszik .már ott vagyok,hogy váltok orvost,ha még egyszer igy beszél


2013. szept. 16. 10:29
 1/7 cavalli ***** válasza:
Szia! Az én kislányom 2 hónaps és anyatejes. ici-picivel 5 kg felett volt 1 hete. Azt mondták tökéletes. Te kisbabád?
2013. szept. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad! Egy kisbaba nem hájas, maximum. édesen hurkás!!!!
2013. szept. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
5kiló körül van-és júl 21-én született,igy még nincs 2hónapos.köszi a válaszokat
2013. szept. 16. 11:57
 4/7 anonim ***** válasza:
3800 körül volt.
2013. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyet ertek az elottem szoloval..egy baba nem lehet hajas inkabb husis ami egy cseppet sem problema csak, ha nagyon koros, de altalaban az mogott valamilyen problema all.. Az en babam 2900 gr-mal szuletett jul. 6.-an es most 5 kg korul van es koszoni szepen eleg jol.En cserelnek orvost a helyedbe.Az ilyen ember nem is ertem, hogy foglalkozhat kisemberekkel, ha ilyen modortalan beszolasai vannak..
2013. szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hájas? Túletetés? Jézusom...anyatejes babánál? Ez az orvos gyökér (már elnézést). Az én dokim azt mondta,hogy anyatejes baba annyit eszik amennyit akar, nem lehet olyan módon túletetni mint a tápszeres bébiket. Azért "mondom" mert direkt rákérdeztem. Eszemben sincs okoskodni.


A babám van olyan, hogy egy órát is elnyamnyogja a cicit, átlagosan 100-170 millikkel nyugszik meg. Ráadásul 2,5-3 óránként igényli a szopizást, nagyon ritkán húzza ki a 4 órákat. Egy kisbabának ebben az időszakban az a dolga, hogy gyarapodjon nem pedig az, hogy éhezzen-szomjazzon. Ne hallgass erre a vademberre. Amikor a baba enni kér,etesd bátran ameddig igényli. Az orvos váltás pedig alap, ha tényleg így beszél...


A kisfiam 3670grammal született július 18-án, múlt hétvégén volt 5090gr.

2013. szept. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mondjuk az a doki is nagybutaságot mondott aki szerint anyateje babát nem lehet túletetni, mert ez nem igaz, sőt manapság inkább az anyatejes babák vannak elhízva, de 2 hónaposan 5kg az nem olyan vészes.
2013. szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!