Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves baba már hisztizhet?

1 éves baba már hisztizhet?

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Naná. :) Most volt egy másik kérdés, hogy vajon mikor lesz ennek vége? :) Megállapítottuk, hogy kb. 5 éves korig azért a napi szintű, gyakori hisztik elmúlnak.
2013. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy Te mit nevezel hisztinek?
2013. szept. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én 9,5 hónapos fiam is tud már hisztizni...ha nem szeretne valamit rendesen hátra vágja magát és sikít...
2013. szept. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hajjaj, de még mennyire.
2013. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem tudom,hogy ez már az-e?! Emlékszem,hogy amikor én gyerek voltam,ha nem az történt,amit elterveztem,akkor jajj volt a világnak.. Pl.nem akartam mamámmal lenni és elkezdtem kiabálni a buszon,hogy elrabolt,vagy ha nem kaptam meg egy csokit,képes voltam a bolt közepén hanyatt vágni magam (utóbbit anyukám mesélte). A fiam 1 éves,nála ilyen egyértelmű jelek még nincsenek. Sokszor,ha pl.pelenkázásnál türelmetlen lesz,elkezd "sírni",kapálózik a lábaival,dobálja magát ide-oda. Vagy,ha elveszek tőle valami nem neki való dolgot (papucsokat akarja nyalogatni,kábeleket megrágni),akkor is rám csap és "sír". Azért tettem idézőjelbe,mert könnyek nincsenek,csak az az arc...
2013. szept. 16. 13:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Lányom már 8 hósan is hisztizett.Mi a hiszti nekem? Vergődik,pattog a fenekén,lehajtja a fejét és visít ha meghallja,hogy nem.Háton feszíti magát,rúgkapál és ordít.
2013. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Kislányom egy éves és ezeket csinálja amit Te leírtál.

Úgy másfél hónapja csinálja.

Ő sokszor még könnyezik is hozzá, de meg tudom különböztetni a hangjából és az arcából, hogy mikor van baj és mikor hisztizik. A hisztinél teljesen lefele görbíti a száját, hatalmas krokodilkönnyek és sikít is hozzá meg csapkod. Pelenkázón is dobálja magát. Ha leveszek tőle valamit, hát akkor aztán füldugót elő :D

Viccet félre téve, igen hisztizhet.

Nagyon tippem nincsen rá, én ha már nagyon durván túlzásba viszi, akkor megmosom az arcát. Egyébiránt csak túléljük a napokat. Mi lesz még a dackorszaknál, hát azt el se merem képzelni.

2013. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom 13 hónapos és már egy ideje ő is tud ám hisztizni :)! Az is hiszti, amiket te írtál. Enyém például akkor hisztizik, amikor leteszem a pelenkázóra, elkezd szegénykém ordítani, még a könnye is kijön, mert ugye megzavartam őt a játékban. Ha kimegyek a szobából, akkor is még elkezdi a hisztit, de ez már ritkul. Többnyire akkor csinál ilyet, ha valami nem úgy van, ahogy szeretné, de többnyire úgy van, ahogy ő szeretné :)!
2013. szept. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!