Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hisztizhet egy 6 hetes baba?

Hisztizhet egy 6 hetes baba?

Figyelt kérdés
A párommal azon vitatkozunk, hogy fel kell-e venni mindig a babát vagy hagyjuk sírni (persze attól még ott vagyok mellette és simogatom és beszélek hozzá), de látom itt is megosztotta az embereket (bár a többség azt mondja, hogy nem hiszti), ezért csak annyit kérek, hogy cikkeket linkeljetek be, hogy utána tudjak olvasni. Köszi :)

2013. ápr. 23. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
6 hetesen hagynád sírni???? Nem hisztizhet,szüksége van vagy rád vagy éhes,szomjas.... Remélem ezt nem komolyan kérdezted.
2013. ápr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

nem kell ehhez cikk, csak gondolkozz józan paraszti ésszel!

már hogy a búbánatba tudna manipulálni egy 6 hetes csecsemő?

ő még csak az igényeit ismeri fel és mivel egyetlen eszköze van arra, hogy ezt közölje, így azzal teszi, a sírással.


persze sokszor "csak" az anyukájára van szüksége, hisz 9 hónapig a szívdobogását hallgatta a nap 24 órájában, a melegben, szorosan hozzábújva élt, most meg ott van egy kiságyban egyedül, csöndben, naná, hogy sír!

szerintem nem abból van itt vita, hogy hisztizik-e egy ekkora baba, mert nem, nem tud még, nem képes rá.

hanem inkább abban, hogy van aki szerint azért kell sírni hagyni, hogy megszokja, anya nincs vele a nap 24 órájában, van aki szerint pedig igenis fel kell venni a babát ha szüksége van az érintésre!

én amúgy az utóbbit vallom, olyan kis tehetetlenek még, bőven ráér az ember megnevelni, hidd el, majd amikor 1 évesen hisztizni kezd, na akkor lehet majd....

meg amúgy hogy van szíved hallgatni amikor tudod, hogy egy pillanat alatt megnyugodna ha érezné a bőröd, az illatod, hozzád simulhatna...

igaza van a párodnak, nyilván csak nagyon kimerült vagy :) dédelgesse ő is egy kicsit, hogy kipihend magad ;)

2013. ápr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de tisztában vagy a "hiszti" szó jelentésével?
2013. ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Cikk 1:

[link]


cikk 2:

[link]


...

video, nézzétek meg:) :

http://www.youtube.com/watch?v=aAMis5NOdG4


ezek az alapvetőek, de van még kismillió:)

2013. ápr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
2013. ápr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

[link]

[link] Itt az első mondat a lényeges

[link] "A mikor kezdik a gyerekek?" c. bekezdés

[link]


De te is számtalant találhatsz, ha beírod a google-be a "baba" és a "hiszti" szavakat.

2013. ápr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

és még egy, Bagdy Emőkével

[link]

2013. ápr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

Gondolom azért kellenek a cikkek, hogy apukának meg lehessen mutatni, szerintem ő az, aki felruházza a kisbabát olyan képességekkel, mint a hiszti, manipuláció stb :)

Én is Dr. Ranschburg Jenő videóját akartam belinkelni, de megelőztek. Nagyon szépen elmagyarázza, hogy miért nem szabad sírni hagyni egy babát, érdemes megfogadni.

2013. ápr. 24. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 SaraZs ***** válasza:
2013. ápr. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!