Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelusra hasonlít...

Melyik pelusra hasonlít jobban a Huggies (Pampers, Libero)?

Figyelt kérdés
Bocsi a hülye kérdésért, de kapta egy 500 Ft-os Huggies kupont és nem tudom hogy fel merjem e használni, mert nem ismerem ezt a pelenkát! Nekünk eddig a Libero vált be 100%-osan! Szerintetek a Huggies is be fog?
2009. nov. 4. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem fog.

A Huggisnak széles oldaló tépőzára van, de nem nyúli. Derékrészen "gumis."

A Pampers combgumírozás szerintem jobb mint a Liberóé, egyéként mindekettő jó.

A Huggues nem jött be nálunk.

2009. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nekünk nem vált be a Huggies, mi is liberot használunk
2009. nov. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált a Huggies.
2009. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekünk is a libero a jobb (4-es), de a huggies-t is elhasználjuk ha már megvettem akciósan, nem olyan vészes. De a libero sokkal jobb a kis haspókunknak - nem vékony testalkatú.
2009. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekünk se a Libero, se a Huggies, mikor tele van, olyan mint a fűrészpor. A Pamperst szeretjük, mert az zselés, és ha tele is van, akkor is tök puha.
2009. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
igen - igen, az a probléma, amit az 1. válaszoló írt, hogy széles az oldalsó tépőzára, így felcsúszik-begyűrődik a combjánál, így az a rész kicsit szabadon marad. Én írtam az előző választ. A Libero-val normálisan lehet "szigetelni" :)
2009. nov. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek! :)

Akkor van egy felesleges Huggies-os kuponom ha kell valakinek ajándékban!? :D

2009. nov. 4. 21:43
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi Huggiest használunk. Nálunk bevált. :o) Milyen méretű pelust hord a babád? Nekünk még a 2-es van, ha jó a méret akkor küldök Neked szívesen egyet kipróbálásra.

2009. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én elfogadnám a kupont, ha még megvan :-) nekünk a Pampers mellett a Huggies is bevált.

Írsz privit?

2009. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

A 21.48-asnak! Nagyon köszönöm, aranyos vagy! :) Sajnos nekünk az a méret biztos hogy nem jó, mert az én babám már 9 kiló! A Liberóból a 4-es méretet használjuk! De mégegyszer is köszi!

Az utolsónak pedig írok privit! :)

2009. nov. 4. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!